Ťuťu ňuňu, to jsou ale mazlíci! Koukněte na lásky našich seriálových hvězd!

Aktualizováno 24.07.2014

Herečka Sandara Nováková si adoptovala fenku z útulku
Zdroj: Oficiální zdroj

Pes je nejlepší přítel člověk, a tak se není čemu divit, že plno našich herců alespoň jednoho čtyřnohého kamaráda má! Koukněte, jak jsou roztomilí.

Máte doma také mazlíka? Přihlaste jej do naší soutěže! Je úplně jedno, jestli je to pes, kočka nebo třeba had! Je pro vás nejlepší? Nechte ho získat titul mazlíka roku! Do soutěže se zapojte ZDE


A jakými mazlíčky se mohou pochlubit tváře televize Nova?


JANA STRYKOVÁ z 
Ordinace v růžové zahradě 2

Zdroj: Nova.cz


Oblíbená herečka má šestiletého Jonáše. Krátkosrstou kolii si pořídila přes internet. „Jela jsem se podívat na štěňátka a už jsem se vrátila s Jonášem. Je hrozně učenlivý, klidný a trpělivý. Odmalička ho beru mezi lidi, na natáčení nebo do divadla,“ říká Jana.

 

SANDRA NOVÁKOVÁ z Ordinace v růžové zahradě 2

Zdroj: TV Nova


Sandra Nováková se do své fenky křížence Bambie zamilovala při focení charitativního kalendáře tváří TV Nova, který společně se svými hereckými kolegy nafotila na podporu psích útulků. Čtyřměsíční štěně Sandru během focení natolik zaujalo, že ho okamžitě adoptovala. „Když jsme fotili ten kalendář, tak mi ji dali na pózování, a jak jsem ji dostala do náruče, už jsem ji nepustila," říká herečka.

 

DANA SYSLOVÁ z Ulice

Zdroj: Nova.cz


Nejen v seriálu Ulice, ale i všude jinde tvoří Dana Syslová s fenkou Máňou nerozlučnou dvojici. Letos spolu trávily prázdniny u moře v Itálii a oslavily desátý rok Mánina psího života. Před kamerou se Máňa chová jako zkušená profesionálka a nerozhodí ji ani silná světla nebo přítomnost několika desítek lidí na place. A s textem také nemá problém, i když jde většinou jen o nějaký ten štěk.

 

ONDŘEJ BRZOBOHATÝ z Gymplu s (r)učením omezeným

Zdroj: Archiv TV Nova


Herec a muzikant Ondřej Brzobohatý tráví volné chvíle s pejskem Goliášem, křížencem vlčáka a labradora. „Nejsem tak vášnivý pejskař, že bych věnoval Goliášovi svůj veškerý volný čas, zároveň je ale pro mě pes přirozenou součástí už odmalička. Vždycky nám po zahradě pobíhal pes,“ prozradil Ondřej, kterého diváci vídají v seriálu Gympl s (r)učením omezeným jako učitele Adama Kábrta, a dodává: „Jsem živoucím důkazem, že alergie na psy nemusí být nutnou překážkou. Už jsem si na ně zkrátka zvykl.“

 

JAROUŠEK z Doktorů z PočátkůA jaké zvířátko je nejpopulárnější v seriálu Doktoři z Počátků? No přece koza! Jarouška v podání Martina Písaříka věrně doprovází jeho čtyřnohá přítelkyně s vemenem. A i když to není pes, je roztomilá a v soutěži by jistě zabodovala.


PODÍVEJTE SE TAKÉ NA:
Herci z Ordinace a Ulice navštívili psí útulek!
Hvězdy seriálů Ulice a Ordinace cvičily své psí mazlíčky
 

 


Novinky z NOVY