PÁTEK TŘINÁCTÉHO: Jak vypadají největší smolaři našich seriálů?

Aktualizováno 25.01.2016

Největší smolaři našich seriálů - 2

Ať už jste pověrčiví, nebo ne, pátek třináctého působí na většinu lidí tak nebezpečně, že si raději berou dovolenou. Podívejte se, jak se lepí smůla na paty hrdinům našich seriálů! A kdo je podle vás smolař největší? Hlasujte!

KATEŘINA VRÁNOVÁ Z ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ 2

Zdroj: TV Nova

Od smrti její lásky Dalibora Frynty se sestřička Kateřina jen trápí. Sice našla chvilkové štěstí po boku doktora Oty Kováře, ale i ten ji opustil. Bez rozloučení a bez vysvětlení odjel z Kamenice poté, co jeho dceru Míšu srazilo auto a ona zůstala ochrnutá. Kateřinu z této nehody dokonce obvinil, měla Míšu totiž vyzvednout, jenomže ona šla sama a bohužel se stalo to, co se stalo. Kateřina tak zůstala plná výčitek a žalu zcela sama. Po nějakém čase Otu vyhledala, ze setkání ale radost neměl a v krátkém rozhovoru ji oznámil, že čeká dítě s jinou. Kateřina zažila další šok, který se snaží překonat prací.


Ovšem ani v nemocnici nemá klid. Vrchní sestra Zuzana si na ní zasedla a pyskuje ji za každou maličkost. Dokonce jí nedávno pohrozila vyhazovem. Aby toho nebylo na Kateřinu málo, přišla další rána osudu – recepční Mirka a její kamarádka měla po cestě do práce nehodu, kvůli které přišla o vaječníky a ztratila možnost mít děti. Kateřina se hroutí, protože za Mirku odmítla vzít službu, a její neštěstí si klade za vinu. A pod tlakem tíživých životních momentů upadá stále hlouběji do deprese. V klidu se snaží udržet léky, na kterých si tak pomalu vytváří závislost…

Poznejte miláčka Jany Strykové:

Zdroj: Nova.cz


SIMONA PAVLICOVÁ Z ULICE

Zdroj: Nova.cz


Rázná a zároveň střelená žena s nepřeslechnutelným smíchem, to je definice Simony, která se vybaví většině z nás. Jen málo kdo si ale uvědomuje, jak moc se s ní osud nemazlí. Během svého života neměla nikdy štěstí na muže. Když už konečně jednoho z nich, motorkáře Pepana, přivedla k oltáři, vykašlal se na ni a utekl. A tak zůstala sama. Vždy toužila po dětech, ale ne a ne najít toho pravého. Darem z nebe se pro ni stala Markéta. Byla „plaváčkem“, kterého si našla a o kterého se mohla starat. Jenže i ta ji nakonec opustila, kvůli svým milostným eskapádám se musela odstěhovat do Sušice. A do toho všeho rána poslední – nová správcová Klára jí odmítla prodloužit smlouvu, a Simoně tak hrozí, že přijde i o střechu nad hlavou. I když tahle sympatická kadeřnice vyhrála již tři roky po sobě anketu o největší sympaťačku Ulice, rovnou by mohla kandidovat i na největšího smolaře seriálu!
 

EVA LENEROVÁ Z GYMPLU 

Zdroj: TV Nova

A ve výčtu žen smolařek prozatím nakončíme. Další kandidátou na smolaře roku je bezesporu zástupkyně ředitelky ze seriálu Gympl s (r)učením omezeným. Eva je velmi ambiciózni a jde si tvrdě za svým. Bohužel jí takový přístup k životu zatím moc štěstí nepřinesl. O pozici ředitelky školy si může nechat jenom zdát, navíc díky svému chování nemá žádné přátele. Zády se k ní jednu dobu otočil i její vlastní syn a manžel chtěl dokonce požádat o rozvod. To si ale rozmyslel, když vyšlo najevo, že je Eva těhotná. Radost z miminka ale netrvala dlouho a Eva zase padla na dno. Lékaři zjistili, že miminko má neléčitelnou genetickou vadu, a tak bylo Evino těhotenství přerušeno. Jestli ji manžel po tom všem opustí, nebo ne, zatím nevíme, jisté ale je, že se s ní život rozhodně nemazlí.

Podívejte se, jak Lucie Benešová zvládá roli modelky:RUDA ŘEZÁČ Z 
DOKTORŮ Z POČÁTKŮNemyslete si, že se smůla lepí na paty jen ženám. S Rudou se život taky nepáře, i když si za většinu svých problémů může vlastně sám. Po tom, co celá vesnice odhalila jeho plány na výstavbu větrné elektrárny, jej těžce popíchaly Panenkovy včely. Ruda palbu jedovatých žihadel neustál, zbláznil se. a navíc přišel oko. Teď je úplně mimo, kouká u včel do prázdna a celé vesnici je pro smích. Zda se z tohoto stavu někdy dostane, je zatím ve hvězdách. Co myslíte? Je Ruda smolař? Nebo se mu jen všechno vymstilo? Hlasujte!


Novinky z NOVY