Madonna slaví 55! Které naše herečky mají i po padesátce šmrnc? A jak vypadaly zamlada?

Aktualizováno 17.05.2015

Madonna
Zdroj: Universal Music

Hudební ikona Madonna dnes slaví neuvěřitelných 55 let. Na svůj věk vypadá perfektně. Není ale sama, i mezi českými herečkami najdeme spoustu těch, které už padesát svíček na dortu dávno sfoukly, ale vůbec byste to o nich neřekli.

Hana Maciuchová (68 let)

Od dob, kdy jako Anče pobíhala v Krkonošských pohádkách, uteklo už spoustu let. Jako by však spolu s nabytými zkušenostmi časem získala i osobitý styl a eleganci. Hana Maciuchová je prostě dáma s velkým D a její charizma na vás zapůsobí i přes televizní obrazovku. Řekli byste, že za dva roky oslaví sedmdesátiny?

Zdroj: TV Nova

 

Jana Švandová (66 let)

Život po padesátce rozhodně nekončí. Své o tom ví i šmrncovní Jana Švandová, která žije aktivnější život než kdejaká dvacítka. Její vášní je sport a cestování, miluje především jižní Afriku. Tipli byste, že už je babičkou?

Jana Švandová nám prozradila, jak nejraději relaxuje. Podívejte se:

 

Lenka Termerová (66 let)

Představitelka Josefky ze seriálu Doktoři z Počátků vyhrála svůj boj s rakovinou a vypadá snad líp než kdy předtím. Krátké vlasy jí dodávají šmrnc a úsměv z tváře téhle trojnásobné babičce snad nemizí. A že je Lenka Termerová pěkně akční babičkou! 

Zdroj: TV Nova

 

Halina Pawlowská (58 let)

Halina je dokonalým příkladem toho, že nadváha nemusí být na překážku upravenému vzhledu, který má jiskru. Perfektní vlasy, dokonalé líčení, zářivé barvy a výrazné doplňky – rozhodně se není čeho bát, i když už vám dávno není dvacet a ručička vaší váhy se nezastaví na padesátce.
 

Zdroj: Oficiální zdroj

 

Zlata Adamovská (54 let)

Tahle herečka je snad rok od roku krásnější! K jejímu sexappealu rozhodně přispívá i její podmanivý hlas, který můžete slyšet v mnoha zahraničních filmech. Zlata Adamovská je navíc důkazem, že lásku může člověk najít i po padesátce. Nedávno se totiž provdala za svého hereckého kolegu Petra Štěpánka.

Nikdo není dokonalý. A kterou vlastnost na sobě nemá ráda Zlata? Prozradila nám to.

Zdroj: Nova.cz

 

Ljuba Krbová (55 let)

Ulici hraje nenápadnou Aničku, ale ve skutečnosti je pěkné kvítko. Miluje fotografování a její vášní je čínské bojové umění wu-shu. Když zrovna netočí nebo nehraje v divadle, doma na gauči rozhodně nesedí. Procestovala už pěkný kus světa, od USA až po Čínu.

Zdroj: Jakub Deml

 

Podívejte se, jak herečky vypadaly zamlada:

 


Novinky z NOVY