Dámy, pozor: Noví chlapi, ze kterých se vám podlomí kolena!

Aktualizováno 20.04.2014

Nové postavy - Tomáš Měcháček

Nová pokračování vašich oblíbených seriálů se naplno rozběhnou už příští týden. Budeme se potkávat s řadou nových postav a bude na co se dívat! Hlavně co se týče krásných chlapů!

Maroš Kramár v Ordinaci:

Zdroj: TV Nova


Maroš Kramár zamíchá životem Zdeny Suché, kterou opustil manžel kvůli mladší milence. Se Zdenou jste podle facebookových diskuzí a komentářů velmi sympatizovali, takže nový chlap v jejím životě bude určitě příčinou velkých zvratů a vášnívých okamžiků! Maroš Kramár zraje jako víno, nemyslíte?
 

Tomáš Měcháček v GympluTomáš Měcháček je nová vycházející herecká hvězda, která v Gymplu začne brnkat na nervy Ondřeji Brzobohatému. Ve hře bude chlapská hrdost a jak jinak i krásné holky. Tomáše na obrazovce vídáme čím dál častěji, jeho sympatický herecký projev a šibalský kukuč napovídají, že by se mohl stát vašim novým idolem.


Vojtěch Záveský v sitcomu PanMáma: Co je víc sexy než vtipný chlap. Vojtěch hraje v novém sitcomu Luďka, tak trochu podvodníčka, který se v každém případě chce stát členem rodiny Beranových. Co na to Milan Šteindler alias PanMáma? Uvidíme. Každopádně Vojta je na obrazovce pořádně sexy!

 

Dámy, který z nováčků to u vás vyhraje? 
Mohlo by vás zajímat: 
Zkažená klapka z Ulice: Ančino přeřeknutí odrovnává Nyklovou
Ordinace: Nabrnkne si Dana Morávková nového manžela?
Lenerce se všechno vrátí! Bude pořádně trpět!
 


Novinky z NOVY