Nový šílený sitcom PanMáma: Nenechte si ujít první ukázky

Aktualizováno 14.06.2014


Populární český herec Milan Šteindler v unikátní roli svérázné matróny - to je nový sitcom PanMáma plný svérázného humoru, který se prakticky bez přestání pohybuje na hraně. Čeští diváci se s PanMámou seznámí prostřednictvím televizní obrazovky už na v pondělí 26. srpna.

Šedesátiletá vdova Jarmila Beranová je matkou pěti dětí, která vede svou lehce netradiční domácnost pomocí jazyka ostrého jako břitva a chování řeznického psa. Středobodem jejího života jsou právě potomci, jejichž pokročilý věk si stěží uvědomuje a snaží se řídit jejich životy ocelovou pěstí matky pluku jako za starých časů. „Na roli paní Beranové byla vyzkoušena hezká řádka herců, vždy s různým výsledkem. Věděli jsme, do jaké polohy by měla být hlavní postava stylizována, aby humor, kterým disponuje, fungoval správně. Dlouho se ale nedařilo najít herce, který by toto splňoval a zároveň by postavě vdechl něco svého. Po vyzkoušení Milana Šteindlera bylo jasné, že se to podařilo, i když sám nevím, jakým receptem toho docílil,“ říká režisér pořadu.Koho televizní diváci v pořadu PanMáma již na podzim uvidí?

Hugo (Jakub Žáček)
Lehce povrchní, uhlazený homosexuál Hugo je uvnitř velmi přecitlivělý a dokáže ho rozplakat i romatický film. Svoji sexuální orientaci se snaží matce dlouho sdělit či naznačit, ovšem vždy marně. A když už se mu to konečně podaří, jako by to matka nepochopila.

Káča (Vanda Hybnerová)
Jediná dcera Jarmily. Těžištěm jejího života je psychologie, kterou studuje a aplikuje na své rodině. Neustále s někým randí, ale štěstí na muže rozhodně nemá. Jedno neúspěšné manželství už má totiž za sebou.

Honza (Martin Sobotka)
Je nejstarším synem Jarmily a zároveň tím nejsamostatnějším. Živí se jako tesař, a i když je pracovitý a poctivý, kariérní postup ho nečeká, jelikož neumí číst a psát. Toto jeho tajemství však brzy vyjde najevo.

Jarmila Beranová (Milan Šteindler)
Svérázná šedesátnice patřící do nižší střední třídy je vybavená drsným slovníkem a pevnou rukou, kterou řídí celou svou rozvětvenou rodinu. Musí mít vždy poslední slovo a nic se nemůže dít jinak, než si Jarmila přeje. Za touto maskou matróny se ale skrývá láska a starostlivost k vlastním dětem. A to bez ohledu na to, že jsou už na tuto péči pořádně odrostlé.

Marek (Roman Štabrňák)
Pracuje v reklamní agentuře a neustále chodí v převlecích za věci nebo plyšová zvířata podle toho, jakou kampaň právě dělá jeho agentura. Jeho budoucí ženou je Maruška, dcera Valerie.

Děda (Rostislav Novák)
Otec zesnulého manžela paní Jarmily, který jí zůstal na krku a je tak trochu jejím šestým dítětem.

Zdroj: TV Nova


Další postavy:

Valerie (Valerie Zawadská) Matka budoucí Jarmiliny snachy je rádoby nóbl dámou. A to je pro Jarmilin ostrovtip nahrávka na smeč.
Luděk (Vojtěch Záveský) Lehce zaostalý podvodníček, nejlepší kamarád Marka, který by byl rád čestným členem rodiny Beranových.
Věra (Zdena Hadrbolcová) Nejlepší kamarádka a sousedka Jarmily. Je vdaná za neustále zraněného či nemocného Toníka, o kterém vždy pouze slyšíme, ale nikdy jej nevidíme.
Matouš (Filip Rajmont)Je pátým dítětem Jarmily Beranové.
Doktor (Ladislav Županič)
Farář (Tomáš Hanák)
Marie (Berenika Kohoutová)
Markéta (Kateřina Janečková)
Michal (David Matásek)
Kája (Otto Kallus)

 

 


Novinky z NOVY