Podzim se blíží: Největší filmové trháky na TV Nova!

Aktualizováno 10.05.2014


Na prezentaci podzimního programu byly odhaleny novinky, na které se můžete již od září těšit na TV Nova. Podzim bude jednoduše nabitý skvělými filmy, které si nelze nechat ujít!

České premiérové megafilmy

Ve stínu
Režie: David Ondříček
Hrají: Ivan Trojan, Sebastian Koch, Soňa Norisová, Miroslav Krobot, Marek Taclík

Na pozadí dramatických událostí 50. let v bývalém Československu se odehrává napínavý kriminální příběh, který ve svém důsledku zasáhne do osudů aktérů i jejich blízkých. Každý má svůj stín minulosti, své slabé místo, které dokáže z obětí udělat viníky a z viníků hrdiny.

Okresní přebor:
Poslední zápas Pepika Hnátka

Režie: Jan Prušinovský
Hrají: Miroslav Krobot, Ondřej Vetchý, Luděk Sobota, Jaroslava Pokorná, Leoš Noha

Zdroj: Nova.cz

Děj filmu se odehrává v časovém období, které těsně předchází začátku stejnojmenného seriálu. Ten začíná momentem, kdy hrdinové řeší, zda splní poslední přání svého zesnulého vůdce Pepika Hnátka a vysypou jeho popel do středového kruhu houslického hřiště.

Okresní přebor: Poslední zápas Pepika Hnátka sledujte už teď na voyo.cz

Muži v naději
Režie: Jiří Vejdělek
Hrají: Jiří Macháček, Bolek Polívka, Vica Kerekes, Petra Hřebíčková, Simona Stašová

Ženské hrdinky z úspěšné komedie Ženy v pokušení ve filmu Muži v naději nahradili mužští protagonisté, kteří se opět pokoušejí řešit své milostné problémy a vzájemné vztahy. Místo tří žen z jedné rodiny, si tentokrát Vejdělek vybral dva muže, čerstvého důchodce Rudolfa, spokojeného bonvivána a sukničkáře, který si ze všech zbylých sil užívá života, a jeho nanicovatého zetě Ondřeje, svědomitého a ušlápnutého poctivce na prahu středních let.

Muže v naději sledujte už teď na voyo.cz!

Signál
Režie: Tomáš Řehořek
Hrají: Vojtěch Dyk, Kryštof Hádek, Bolek Polívka, Karel Roden

Poklidnou idylu rázovité vesničky, která je tak trochu odříznutá od světa, nečekaně rozčeří sympatičtí mladíci Kája a Filos.Vesnice se rychle stává bitevním polem a to s využitím všech povolených i nepovolených zbraní. Je ovšem otázkou, zda Filos s Kájou budou schopni naplnit očekávání do nich vkládaná. Možná totiž nejsou tím, za co se vydávají...

Film Signál můžete sledovat už teď na voyo.cz!

Líbáš jako ďábel
Režie: Marie Poledňáková
Hrají: Kamila Magálová, Oldřich Kaiser, Jiří Bartoška, Eva Holubová, Nela Boudová

Dva roky po diváckém hitu Líbáš jako Bůh posílá Marie Poledňáková kvarteto hlavních hrdinů do nových životních situací. V exteriérech exotického Maroka se odehrává další příběh plný humoru, romantiky a lásky a tentokráte i trošky napětí.

Film Líbáš jako ďábel můžete sledovat už teď na voyo.cz!

Probudím se včera
Režie: Miloslav Šmídmajer
Hrají: Jiří Mádl, Eva Josefíková, Filip Blažek, Viktor Preiss, Miroslav Táborský

Příběh s originální zápletkou, v níž si věčně svobodný profesor češtiny a opakovaně nezadaný sympatický čtyřicátník Petr Kovář (právě ho opouští už osmá přítelkyně), uvědomí díky třídnímu srazu, že nejvíce kdy miloval spolužačku Elišku, které nenašel odvahu v sedmnácti říct, že jí má rád a ona se pak navždy vytratila z jeho života.

Film o filmu Probudím se včera můžete sledovat již teď na voyo.cz!

Světové premiérové megafilmy

Zdroj: Nova.cz

Mission: Impossible Ghost Protocol
Režie: Brad Bird
Hrají: Tom Cruise, Paula Patton, Simon Pegg, Jeremy Renner

Ethan Hunt byl spolu se všemi ostatními členy odvolán z IMF – agentura byla obviněna z teroristického bombového útoku na Kreml a prezident vyhlásil ‚Ghost Protocol‘. Nemají žádné kontakty ani prostředky, přesto jsou rozhodnuti očistit jméno agentury a zabránit dalším útokům.

Transformers 3
Režie: Michael Bay
Hrají: Shia LaBeouf, Rosie Huntington-Whiteley, Frances McDormand, Hugo Weaving

Dlouho utajovaná informace hrozí zažehnout na Zemi válku takových rozměrů, že Transformeři na záchranu planety sami nestačí. Sam Witwicky a AutobotiTM postavit na odpor temným silám a ochránit náš svět před pohromou jménem DeceptikoniTM.

Thor
Režie: Kenneth Branagh
Hrají: Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Anthony Hopkins, Natalie Portman

Thor se zrodil v severské mytologii a je zároveň členem elitní líhně superhrdinů komiksového gigantu Marvel, který už přivedl na plátna kin jeho sourozence Spidermana, Ironmana nebo mutanty X-Men. Thor je ale výjimečný.

Kung Fu Panda 2
Režie: Jennifer Yuh
Hrají: Jack Black, Angelina Jolie, Dustin Hoffman, Lucy Liu

Nejlínější tvor pod slunce, chlupatý pandí chlapík Po, překonal sám sebe, naučil se kung fu a zachránil rodné údolí před zlosynem Taj Langem. Sotva se usadil prach po jeho souboji s tygrem, objevil se na obzoru nový padouch. Nenechte se zmást tím, že se Lord Shen skrývá v kůži bílého páva.

Hugo a jeho velký objev
Režie: Martin Scorsese
Hrají: Asa Butterfield, Chloë Grace Moretz, Ben Kingsley, Sacha Baron Cohen

Hugo a jeho velký objev je oslnivým dobrodružstvím jednoho mazaného a neuvěřitelně vynalézavého kluka, který se snaží odemknout tajemství, jenž mu zanechal jeho otec. Po jeho odhalení se Hugo i všichni kolem něj promění a chlapec objeví bezpečné místo plné lásky, kterému konečně může říkat domov.

Hlavně nezávazně
Režie: Ivan Reitman
Hrají: Natalie Portman, Ashton Kutcher, Cary Elwes, Kevin Kline

Emma a Adam jsou dlouholetí kamarádi, kteří svůj vztah málem pohřbili, když se spolu jednoho rána vyspali. A tak se dohodnou, v rámci ochrany svého přátelství, že v sexu budou pokračovat pouze, pokud oba budou souhlasit s tím, že je to nezávazné. Jenže je vůbec možné, aby spolu dva kamarádi spali a nevstoupila jim do cesty láska?

Kocour v botách
Režie: Chris Miller
Hrají: Antonio Banderas, Salma Hayek, Zach Galifianakis, Billy Bob Thornton

Dlouho před tím, než se rozkošný Kocour v botách setkal se zlobrem Shrekem a Oslem, snažil se očistit své jméno a konečně přestat žít život uprchlíka. Když se nechvalně známým zločincům Jackovi a Jill snaží ukrást kouzelné fazole, setká se s Čiči tlapičkou, jež ho zavede k jeho dávnému příteli, Valdovi Cvaldovi.

 


Novinky z NOVY