Televize Nova představila podzimní program! Tohle už brzy uvidíte…

Aktualizováno 23.02.2014


Televize Nova představila své programové schéma. Podzim bude plný divácky nejoblíbenějších pořadů, českých i zahraničních premiérových megafilmů a také se těšte na nový sitcom PanMáma!

ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ 2

Zdroj: TV Nova


Podzim s sebou přinese další osudové zvraty nejsledovanějšího seriálu současnosti Ordinace v růžové zahradě 2. Nečekané události potkají rodiny Mázlových i Kalinových, do složité situace se dostane i primář Suchý, v jehož životě se objeví dávný přítel Richard Varga (Maroš Kramár) a sblíží se se Zdenou. A osud si pohraje i s dalšími hrdiny oblíbeného seriálu.

ULICE

Zdroj: Nova.cz


Nejsledovanější denní seriál Ulice vstoupí na podzim do deváté sezóny, ve které se budou dále, a často velmi nečekaně, vyvíjet osudy oblíbených hrdinů a chybět nebudou ani noví obyvatelé jako například matka Lenky Hejlové v podání Vilmy Cibulkové. Velké zvraty čekají Hejlovy, Vlastíka Peška, ale i třeba Lumíra Nykla a rodinu Liškových. Velkým návratem pak bude přistěhování se Světlany Nyklové, z níž se stala zcela jiná žena…

DOKTOŘI Z POČÁTKŮ

Zdroj: Lenka Hatašová / TV Nova


V létě si mnoho věrných fanoušků získal i nový původní seriál TV Nova Doktoři z Počátků, který si televize Nova připravila také na podzim. Některé z hrdinů dožene minulost, jiným se začne dramaticky vyvíjet budoucnost. Dějem ale zamíchají také nové postavy, které se v Počátkách objeví. Jak se změní životy Oty Kováře, Jana Panenky nebo například Josefky Sukové, to uvidíte už brzy.

GYMPL S (R)UČENÍM OMEZENÝM


Zdroj: TV Nova


Rodinný seriál Gympl s (r)učením omezeným se na vás chystá s osvědčenými zbraněmi – hereckými legendami, jedinečnou hudbou a mnoha dramatickými momenty. Královka se otřese v základech a pedagogický tým posílí nový učitel Vojta Nesnídal (Tomáš Měcháček), který zasáhne i do života Denisy a Adama. Kulich s Marcelem dostanou k ruce svéráznou parťačku – uklízečku Bohunku (Pavla Tomicová)a na Vladimíra Matulu čeká životní zlom.

VÝMĚNA MANŽELEK

Zdroj: Nova.cz


Na podzim se na obrazovku TV Nova vrátí s premiérovou - šestou řadou divácky velmi úspěšné reality show Výměna manželek. Jak se dokáží na deset dní sžít naprosto odlišné manželské světy a zvládnou překonat vlastní předsudky i osobní krize? To uvidí diváci už brzy.

Milan Šteindler v roli PANMÁMY!Originální novinkou na obrazovce TV Nova bude na podzim sitcom PanMáma s Milanem Šteindlerem v hlavní roli plný humoru neohroženě se pohybujícího na hraně. Populární herec si troufl na téměř nemožné – v seriálu hraje ženu, tak trochu bláznivou starší matrónu a svéráznou matku pěti odrostlých dětí, která životem proplouvá s jazykem ostrým jako břitva a chováním řeznického psa. Svou domácnost má kyprá Jarmila Beranová plně v rukou a zbývá jí dost energie i na organizování života svých potomků – ať se jim to líbí nebo ne. Vůbec jí přitom nevadí, že už jsou ve věku, kdy poslední, co potřebují, je mámina pevná ruka. Milan Šteindler alias Jarmila si s bránicemi diváků pohraje už brzy.


MEGAFILMY

Milovníci slavných megafilmů, těšte se! Podzimní Nova přinese v premiérovém vysílání ty největší trháky české i světové kinematografie. Z tuzemských snímků uvidí televizní diváci cenami ověnčené drama Ve stínu s Ivanem Trojanem, komedie Muži v naději nebo legendární Okresní přebor: Poslední zápas Pepika Hnátka nebo Probudím se včera, Signál a Líbáš jako ďábel. Zahraničí megafilmy reprezentují například Mission: Impossible Ghost Protocol, Transformers 3, Thor, Hugo a jeho velký objev nebo Kung Fu Panda 2, Hlavně nezávazně, Kocour v botách a mnoho dalších.

 
Na SMÍCHOVĚ to na podzim žije!

Tyhle podzimní pecky uvidíte na FANDOVI

Podzim plný legendární zábavy a oblíbených tváří na TELCE!

Nové klipy, seriály a hudební událost roku MTV EMA 2013. Těšte se na podzimní MTV!

Nova Cinema žije filmem!
 


 


Novinky z NOVY