FOTO: Princ George - další královská módní ikona?

Aktualizováno 23.05.2016

Kate, William a princ z Cambridge
Zdroj: isifa.com

Je mu sice pár dní, ale už o něm mluví celý svět. Stane se dalším členem z královské rodiny, podle něhož se bude oblékat celý svět? Rozhodně k tomu má dobře našlápnuto!

Na módní výstřelky královské rodiny se podívejte ZDE:

Britská královská rodina není známá pouze jako vládnoucí rod ve Spojeném království Velké Británie a Severního Irska, ale také tím, že se to v ní jen hemží módními ikonami, které ovlivňují podstatnou část světa svými modely a róbami. Bude i malý George dalším milovníkem módy a hrdým nositelem pěkného oblečení, podle kterého budou ostatní rodiče oblékat i své děti?

Jelikož jeho matkou je vévodkyně Kate, která se stala vzorem pro mnoho žen, a byla to právě ona, která udávala trendy a to především ve svém těhotenském období, princ má opravdu skvělý základ, aby tomu tak bylo i u něj. Kate se proslavila svou skvělou schopností kombinovat značkové kousky s konfekcí. Její elegance společně s prvky ležérnosti byla vždy velice oblíbená, obdivovaná a mnoha ženami napodobovaná. Kromě slavnostních rób a extravagantních kloboučků na nejvýznamějších akcích jsme ji mnohokrát mohli vidět vidět v tzv. "high street" módě, tudíž módě z řetězových obchodů.

Zdroj: isifa.com

Ve stylu oblékání rozhodně nepokulhává ani hlava státu královna Alžběta II., která nikdy neztratila nic ze své elegance a volby nadčasových rób v každém věku. Vždy měla svého dvorního návrháře, který vytvářel nezapomenutelné kousky. Mezi ty nejváženější patřil Hardy Amies či John Anderson. Královna vstoupila do podvědomí všech jako dáma, kterou zůstává za každé situace. Jinak to přeci u královny ani nejde! Její slavné modely ve všech odstínech pastelových barev a úhledné klobouky se se již staly kultovními.

Zdroj: isifa.com

Na jedné straně tu tedy máme Kate, krásnou, lidskou osobnost, poté královnu se svým vytříbeným elegantním stylem a nesmí se zapomenout ani na pánské osazenstvo Buckinghamského paláce. Ať se jedná o prince Charlese, tak i jeho syny, bratry Harryho a Williama, kteří byli a stále jsou ozdobou královské společnosti a vždy se prezentovali jako ti největší gentlemeni Velké Británie. Správné vzory pro opravdovou vznešenost za každé situace.

Zdroj: Mediafax

Kterým módním směrem se ponese postava prince George je zatím nejistá, ale již teď je jasné, že ať bude nosit cokoliv, lidé ho budou milovat a opět se jeho stylem, který mu asi zatím budou určovat samotní rodiče William a Kate, bude inspirovat nejeden člověk.

 


Novinky z NOVY