Tyhle děti mají talentu na rozdávání! Bude ho mít i chlapeček Kate a Williama?

Aktualizováno 06.03.2016

Ordinace: Šimon Šedivý jako Miky Mázl
Zdroj: TV Nova

Kate a William mají chlapečka. Jakým směrem se vydá, až vyroste? Stane se z něj lékař, právník, anebo třeba herec? To nevíme, s určitostí ale můžeme říci, že tyto naše české děti mají skvěle našlápnuto v umělecké sféře. Podívejte se a zvolte si svého oblíbence.

ŠIMON ŠEDIVÝ alias Miky Mázl

Zdroj: TV Nova

Modrooký blonďáček manželů Mázlových, v podání Petra Rychlého a Markéty Častvaj Plánkové, si diváky seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 naprosto podmanil. Je to takový malý andílek a nejen v seriálu! Musíme říct, že Šimon je i v zákulisí velmi klidné a usměvavé dítko, které si s vámi při potkání plácne. Ruch při natáčení mu nevadí, vše sleduje s velkým zájmem a před kamerou je jako doma. Roste nám z něj nový herecký talent?

 

LUKÁŠ HRABÁK alias Toník Suchý

Zdroj: TV Nova

Kdo by neznal Toníka, adoptovaného syna Zdeny a Davida Suchých, z Ordinace v růžové zahradě 2. Šikovný Lukáš zvládá natáčet scény, které jsou náročné i pro dospělé herce, jako jsou vyhrocené hádky nebo týrání ze strany své biologické mámy. Dokonce je tak bystrý, že na place opravuje herce, když udělají v textu chybu. Lukáše kromě herectví moc baví fotbal. My ho prostě milujeme. Co vy?

Zdroj: Nova.cz

 

ANNA-MARIE VALENTOVÁ alias Ema Toužimská

Zdroj: TV Nova

Emu znáte ze seriálu Ulice. Nemá vůbec lehké dětství, byla v dětském domově, a když konečně našla štěstí a zázemí u pěstounů Liškových, objevila se její biologická matka a chce ji získat zpět. Anna si hravě poradí i s takovouto nelehkou dějovou linkou s častokrát vyhroceným scénářem. V seriálu jí tak uvěříte opravdu vše. Má herecký talent, který jistě bude rozvíjet dál. Anna je velmi šikovná a při rozhovorech vás svým „dospěláckým“ vystupováním někdy pěkně odzbrojí. Jejím nevlastním seriálovým bráchou je František Hrubý, kterého ztvárňuje její skutečný brácha Matyáš. Mimo jiné Anna skvěle tančí a má krásný usměv. Souhlasíte?

Zdroj: Nova.cz

 

MATYÁŠ VALENTA alias František Hrubý

Zdroj: TV Nova

Se seriálem Ulice doslova roste. Z malého pihatého kluka se pozvolna stává dospělý chlap. Matyáš ztvárňuje Františka, který měl obdobně jako jeho nevlastní sestra Ema těžké dětství. Vyrůstal v domově a musel se smířit s faktem, že jeho máma byla závislá na drogách. Valentovi mají herecký talent zřejmě v krvi, neboť Maty je před kamerou naprosto přirozený. Kromě herectví se rád věnuje i moderování. A jaký je v reálu? Milý, sympatický, hodný a ochotný kluk. Dáte mu hlas?

 

JAN MARŠÁL alias Karel Šmíd

Zdroj: Archiv TV Nova

Ani Jan to v seriálu Gympl s (r)učením omezeným nemá lehké. Jeho mámu, kterou ztvárňuje Daniela Šinkorová, mlátil manžel. A dokonce se trápil s nešťastnou láskou ke spolužačce Leoně. Jeho představitel Kája si ale dokáže před kamerou poradit se vším. Je to velmi chytrý a bystrý kluk, který jistě holky sbalí na svůj úsměv! Podpoříte tohoto tmavovlasého malého sympaťáka?

 

ANASTÁZIE CHOCHOLATÁ alias Leona Vaněčková

Zdroj: Archiv TV Nova

Adoptovaná dcera právničky a lékaře ze seriálu Gympl s (r)učením omezeným, která pátrala po své biologické matce, se kterou se nesešla, ale poznala ji skrze dopis. Její představitelka Anastázie je krásná, milá, pohodová holka, která si notuje se svým hereckým kolegou Janem Maršálem. Podpoříte ji?

 

FILIP ANTONIO alias Marek Musil


Mladého herce s exotickým jménem znáte ze sitcomu Helena, kde ztvárňuje syna Musilových, objevuje se tak po boku Sandry Pogodové a Leoše Nohy. I v reálu se rád smějě a dělá blbiny. Kromě hereckého talentu má Filip také hudební vlohy. Hraje na klavír a vystupuje také v několika muzikálech. Až vyroste chtěl by být hudebním skladatelem. Dáte mu svůj hlas?


 

 

NENECHTE SI UJÍT:
Porod vévodkyně Kate se blíží. Připomeňte si, jak se rodilo v našich seriálech!
"Těhule" Kate Middleton porodí do týdne: Je nervózní, ale cítí se skvěle!
Nahá Kate Middleton: Podívejte se, jak vypadá vévodkyně těsně před porodem
10 SERIÁLOVÝCH NEVĚR: Kdo si špásem zkazil vztah?
Iveta Bartošová: Než padla na dno, byla hvězdou. Připomeňte si, jak vypadala.
BARTOŠOVÁ: Podívejte se na videa, ve kterých je na vrcholu slávy! Kdy asi začala pít?
Bartošová není sama: Tyhle české hvězdy taky semlela závislost. Ale zvítězily!


Novinky z NOVY