10 SERIÁLOVÝCH NEVĚR: Kdo si špásem zkazil vztah?

Aktualizováno 19.05.2016

Ordinace v růžové zahradě: Kamila a Pavel - 4

V Ordinaci v růžové zahradě to pořádně houstne. Kamila přišla na nevěru svého muže a setkala se s jeho milenkou tváří v tvář. V českých seriálech se to nevěrami jen hemží. Máme pro vás přehled těch nejhorších. Co myslíte? Kdo to nejvíc podělal?Asi každý touží po lásce na celý život. Ne každému se to ale povede. Většinou je příčinou konce vztahu nevěra, a proto se nevyhýbá ani našim seriálům. Koukněte se, kdo všechno musel milostné pletky řešit. A co vy? Odpustili byste partnerovi?

Ordinace v růžové zahradě

První řada seriálu Ordinace v růžové zahradě je plná něvěry již od samotného počátku. Kamila přišla o iluze kvůli sekretářce Daniele a Čestmír Mázl udržuje dlouholetý poměr s kolegyní Gitou.

Gita a Čestmír
Gita Petrová udržuje vztah s ženatým Čestmírem Mázlem několi let. Přestože ví, že Mázl svou ženu nejspíš nikdy neopustí dává do vztahu všechno. Odsuzujete Čestmíra?

Kamila a Pavel
Kamila s Pavlem se jeví jako ideální pár. Avšak pouze do chvíle, kdy Kamila nevěru svého muže odhalí. Naštvalo vás, že se dal Pavel dohromady s asistentkou Danielou?Ordinace v růžové zahradě 2

Ani v druhé řadě seriálu nevěry nechyběly. Snad nejbolestněji nesla nevěru svého muže žena Zdena Suchá. Také Běla Valšíková zažila obrovské zklamání. Nevěrné ale byly i ženy, a to Magda Mázlová a Lucie Vágnerová.

Zdena a David
Manželství Zdeny a Davida bylo vždycky idylické. Jenomže žádná idylky netrvá věčně. David se ve vztahu začal nudit a zakoukal se do barmanky Renaty a opustil kvůli ní manželku i dvě děti.

Zdroj: Nova.cz


Běla a Eduard
Běla se s Edou potkala až v pokročilém věku. Přesto z toho byla svatba. Manželství bylo harmonické, ale jen do chvíle, než Běla načapala svého muže v posteli s mladou studentkou. Byl to podraz?Lucie a Radim
Lucie s Radimem něli problémy v mynželství delší dobu. Radimovi hrabalo, a tak Lucie nacházela útočiště i lékaře Darka. Po několika rvačkách se Radim s Lucií rozvedl a Lucie si vzala Darka. Měla raději zůstat s Radimem?

Zdroj: Nova.czČestmír a Magda
Magda s Čestmírem tvoří v Ordinaci jeden z nejharmoničtějších párů. Jednoho dne ale Magda podlehla kouzlu mladého lékaře Jáchyma a skončila s ním v posteli. Přestože Mázl něco tušil, Magda se nikdy k nevěře nepřiznala. Udělala chybu?

Zdroj: Nova.cz


Ulice
V Ulici se to nevěrami jenom hemží. Vybrali jsem pro vás ty, které zásadně zamávaly dějem.

Lenka a Jarda
Jarda s Lenkou řešili nevěru těsně před svatbou. Jarda neudržel své pudy na uzdě a vyspal se mladinkou Markétou. Lence se zhroutil svět. Nakonec ale pár krizi překonal a ke svatbě došlo. Odsuzujete Jardu?

Zdroj: Nova.cz


Gábina a Hynek
Gábina o Hynka dlouho bojovala. Když s ním ale vytvořila harmonický vztah, začala se nudit a zakoukala se do studenta Vaška, se kterým dlouho udržovala milostný poměr. Nakonec se ale své nové lásky vzdala a vrátila se k manželovi, který o její nevěře nemá tušení.

Zdroj: TV Nova


Marta a Libor
Tahle nevěra byla asi nejvyhrocenější. Libor si totiž se svou milenkou Karolínou pořídil dítě. Marta tuhle situaci nezvládla a skončila dokonce v blázinci. Měl se Libor snažit víc?

Zdroj: TV Nova


Thea a Štěpán
Další bolestný rozchod, ve kterém hrála hlavní roli nevěra a dítě, bylo ukončení vztahu Štěpána a They. Štěpán se totiž vrátil k bývalé přítelkyni Veronice, se kterou čeká dítě, a protože Tea sama o Šťěpánovo dítě přišla, nesla rozchod těžce hodně dlouho.

Zdroj: TV Nova

 
A jak se na nevěru dívá odborník? To zjistíte ve videu: 

Zdroj: Nova.cz

 


Novinky z NOVY