Jan Andruško: V životě nastávají situace, při nichž je pomoc dobrých andělů neocenitelná

Aktualizováno 01.07.2016

Dobrý anděl: Jan Andruško
Zdroj: František Ortmann

Televizi Nova nikdy nebyl lhostejný osud těch, se kterými se život nemazlí. Proto po celou dobu své historie pomáhá lidem, kteří její pomoc potřebují, a nejinak tomu je také v letošním roce.

Jako nejsledovanější televize v České republice cítíme povinnost věnovat se celospolečenským tématům s velikým pozitivním dopadem, a proto mám radost, že jsme dostali příležitost zapojit se do společné charitativní kampaně s nadačním fondem Dobrý anděl. Je totiž velmi smutnou realitou, že každý třetí obyvatel České republiky v průběhu svého života onemocní rakovinou, v počtu onkologických onemocnění zaujímáme přední místa v Evropě. Každoročně si tuto krutou diagnózu vyslechne zhruba 77 tisíc rodin.

Je nám ctí, že jsme se mohli stát Dobrými anděly. Rozhodli jsme se pro tuto kampaň natočit sérii charitativních spotů a budeme jim věnovat významný prostor na našich obrazovkách, protože pomáhat je radost. Cílem tohoto projektu je, aby se co nejvíce Čechů stalo dobrými anděly a nadační fond Dobrý anděl mohl rozšířit bázi příjemců o další stovky rodin. Jsem přesvědčen, že je mezi námi mnoho dobrých andělů, kteří o této možnosti pomoci nevěděli, což je úkol, kterého se velmi ráda zhostila televize Nova v čele se svými hvězdnými dobrými anděly.

Věřím, že prostřednictvím této kampaně oslovíme co nejvíce našich diváků, a společně tak pomůžeme rodinám, které naši pomoc opravdu potřebují.

STAŇTE SE DOBRÝM ANDĚLEM I VY!
 


Novinky z NOVY