Roman Vojtek

Aktualizováno 01.08.2013

Roman Vojtek
Zdroj: Archiv TV Nova

Přední muzikálový herec Roman Vojtek je diváků znám nejenom z divadelních scén, ale především také jako trenér Hynek ze seriálu Ulice. Nerozlučnou dvojici tvoří Vojtek v seriálu už řadu let s Anetou Krejčíkovou, která ztvárňuje roli Gábiny Pumrové.

Roman Vojtek je nominován v anketě TýTý 2012! Podpořte ho. Hlasování probíhá do půlnoci 26. dubna 2013, a to následujícími způsoby:

1. Pomocí internetového hlasovacího formuláře, který naleznete na stránkách www.tyty.cz

TýTý


2. Pomocí SMS, kterou pošlete na číslo 906 15 09 ve tvaru:

TT 5 VOJTEK RO

Cena SMS je 9 Kč vč. DPH. Do jedné SMS vyberte pouze 1 osobnost nebo 1 pořad. Počet zaslaných SMS z jednoho telefonního čísla je 30. SMS posílejte bez diakritiky.

 

Roman Vojtek se narodil ve Vsetíně a kromě hraní se také věnuje zpěvu, tanci a podnikání. Vojtek vystudoval na brněnské JAMU muzikálové herectví a diváci ho například mohli vidět v muzikálech Pomáda, Dracula nebo Monte Cristo. Kromě pražských scén ho diváci mohou vídat i v Brně.

Vojtek se stal dokonce spolumajitelem dabingového studia v Brně a provozovatelem divadelního G-studia. V poslední době se objevil například v komedii Líbáš jako ďábel režisérky Marie Poledňákové. S manželkou Terezou vychovává dceru Editu.


Novinky z NOVY