Petr Rychlý

Aktualizováno 05.05.2017

Petr Rychlý
Zdroj: Nova.cz

Stálice televizní zábavy, oblíbený herec a vyhledávaný dabér.

Od roku 2005 ho diváci TV Nova znají jako doktora Čestmíra Mázla, kdy zazářil již v první řadě seriálu Ordinace v růžové zahradě. A i po osmi letech působení  se stále těší divácké oblibě. Čestmír Mázl se tak stal stálicí seriálu, která patří mezi divácky nejoblíbenější. A proč tomu tak je? „Je to asi tím, že Mázlova rodina řeší stejně reálné problémy jako tisíce rodin v naší republice,“ říká sám herec. A co ho s jeho postavou pojí? „ Co nás spojuje, je láska k rodině a dětem,“ odpovídá.

Jeho seriálovou manželkou je Markéta Častvaj. V reálném životě je ženatý podruhé a se stávající manželkou má syna Petra. Z předchozího manželství má dva syny Ondřeje a Matěje. Mladší Ondřej jde v otcových hereckých šlépějích a v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 se objevil po jeho boku jako syn. A vidět jsme ho mohli i v seriálu TV Nova Gympl s (r)učením omezeným. Starší syn Matěj pracuje jako reportér.

Petra Rychlého bychom mohli také označit za „baviče“. Před devatenácti lety totiž jako moderátor poprvé na Nově rozesmál diváky v pořadu Ptákoviny. Moderátorským úspěchem se také těšil v pořadech Rychlý prachy a Natočto!

Láska k herectví u něj propukla již v útlém dětství, v desíti letech vstoupil do dětského divadelního souboru. Vystudoval střední ekonomickou školu v Karlových Varech a po maturitě se začal věnovat divadlu naplno. Jeho hereckou doménou je televizní tvorba.


ZBLÍZKA s Petrem Rychlým:

Zdroj: TV Nova

 

 


Novinky z NOVY