Lucie Borhyová

Aktualizováno 07.02.2019

Lucie Borhyová
Zdroj: Nova.cz

Jedna z nejoblíbenějších moderátorek současnosti tvoří s Reyem Korantengem moderátorský pár Televizních novin už 16 let. Na Nově začínala jako pomocná redaktorka. Po roce redakční práce dostala nabídku moderovat Televizní noviny a utvořila dvojici s Reyem Korantengem.

Za svou práci byla několikrát nominována a oceněna zlatým zrcadlem v anketě TýTý. Ráda relaxuje při cestování, golfu, malování nebo fotografování. Narodila se v roce 1978 v Praze. Maturitní zkoušku složila na gymnáziu a poté odcestovala na rok za studiem angličtiny do Velké Británie. Po návratu začala studovat Vyšší odbornou školu publicistiky a mimořádný kurz oboru produkce na FAMU.

Zdroj: TV Nova

Od konce roku 2008 se Lucka těší ze svého syna Lucase a čerstvě i z dcerky Lindy, která se narodila v červnu letošního roku. Na život nahlíží optimisticky a jejím nejoblíbenějším jídlem je dokřupava pečené kuře s bramborovou kaší a kyselou okurkou. Lucčiným koníčkem je sport a tanec, na který bohužel nemá tolik času, jak by si sama představovala – proto si občas zatančí i doma.
 

ZBLÍZKA s Lucií Borhyovou:

Zdroj: Nova.cz

 


Novinky z NOVY