Rey Koranteng

Aktualizováno 25.03.2016

Rey Koranteng
Zdroj: Nova.cz

Hvězda Televizních Novin začínala na Nově v roce 1994 jako moderátor Počasí, odkud po čtyřech letech povýšil do hlavní zpravodajské relace, kterou moderuje dodnes. S Lucií Borhyovou tvoří oblíbenou moderátorskou dvojici Televizních novin už 16 let.

S Lucií Borhyovou tvoří oblíbenou moderátorskou dvojici Televizních novin už 14 let. Živé vysílání je zároveň jeho koníčkem, protože miluje adrenalin. Pokud ho zrovna nezažívá před kamerou, pilotuje malá letadla. Možná i díky tomu jej nic jen tak nerozhází a potřebný klid a nadhled přenáší na celou zpravodajskou redakci.

Na své moderátorské práci nejvíc oceňuje možnost poznávat zajímavé lidi a dostat se do neobvyklých míst. Podle jeho slov je jednou ze zajímavých osobností, se kterou se díky své práci setkal, jeho kolegyně Lucie Borhyová.

Zdroj: Nova.cz

Rey - milovníkem všeho, co má křídla - se narodil v Praze roku 1974. I když strávil několik let se svým otcem v Ghaně, za svůj domov považuje, díky své matce, Česko. Rey je ženatý a s manželkou Monikou a má dvě dcery – Vanessu a Sophii.
 

ZBLÍZKA s Reyem Korantengem:

Zdroj: Nova.cz


 


Novinky z NOVY