Kdo dabuje postavičky ve filmu Čtyřlístek ve službách krále? Ta herecká jména vám vyrazí dech

Aktualizováno 31.12.2018


Nejpopulárnější české kreslené postavičky Fifinku, Myšpulína, Bobíka a Pinďu z legendárního českého komiksu ČTYŘLÍSTEK, můžete dnes vidět v kresleném filmu Čtyřlístek ve službách krále! A víte, kdo jim propůjčil hlasy? Možná je ani nepoznáte!

Na čtveřici kamarádů samozřejmě čeká velké dobrodružství. Malý výlet na Pražský hrad k Fifinčiným narozeninám nabídne Čtyřlístku úžasné setkání – ve Zlaté uličce je nejdříve přepadne živý Lev, který je pak zavede tajnými podzemními chodbami až k hrobce českých králů, kde na ně už čeká samotný král a císař Rudolf II.!

Než se Fifinka, Myšpulín, Piňďa a Bobík nadějí, rozběhne se kolotoč neuvěřitelných střetů, konfliktů a peripetií, v nichž se hrdinové dostanou i do minulosti na královský dvůr, kde jim doslova půjde o život.Legendární čtveřice kamarádů ve filmu vyměnila komiksové bubliny za skutečné hlasy. Dabování se ujali známí čeští herci a dabéři. Pro některé bylo ale namlouvání komiksových postaviček těžší, než se na začátku zdálo.

Pamatujete si na Pinďu?
Do role smolařského zajíce se na několik dnů vložil Ondřej Brzobohatý. A jak dokazuje video, natáčení pro něj nebylo vůbec jednoduché. Režisér totiž nutil herce celé hodiny mluvit vysokým hlasem. Kocoura Myšpulína namluvil herec Ivan Trojan.Role prasátka Bobíka se zase ujal Bohdan Tůma.Fifinku dabovala herečka Tereza Bebarová, kterou můžete znát mimo jiné ze seriálu Ulice.Hospodskému propůčil hlas populární herec a dabér Petr Rychlý, kterého také znáte se seriálu Ordinace v růžové zarhadě 2.

Zdroj: Oficiální zdroj


Nechybí třeba ani oblíbený hlas oblíbeného Martina Stránského. A víte, koho nadaboval on? Možná ho ani nepoznáte, tak schválně - náčelníka policie!

Zdroj: Oficiální zdroj

V dalších rolích se můžete těšit na Jiřího Lábuse, Otu Jiráka či Gábinu Osvaldovou a další. Výtvarníkem animovaného filmu Čtyřlístek ve službách krále je duchovní otec Čtyřlístku Jaroslav Němeček, scénáře se ujali manželé Hana a Josef Lamkovi, režie Michal Žabka.

 

Nenechte si ujít tento snímek již 2. 1. od 10:05 na Nova Cinema!

 

ČTĚTE TAKÉ:

ZLOBR SHREK JE ZPĚT! Fiona se poprvé ukázala s rozpuštěnými vlasy. Nepoznáte ji

Dvojčata Olsenova odhalila své tajemství: Nejúspěšnější ve filmu je jejich mladší sestra!


Novinky z NOVY