RADY PTÁKA LOSKUTÁKA a BABICOVY DOBROTY se vracejí! Sledujte již DNES!

Aktualizováno 05.06.2014

Babicovy dobroty a Rady ptáka Loskutáka
Zdroj: TV Nova

Vaše oblíbené pořady Rady ptáka Loskutáka a Babicovy dobroty se po krátké pauze opět vracejí na televizní obrazovky! Sledujte premiérové díly již tuto sobotu 23. února na Nově! A co vás čeká? Zjistěte to!

Zdroj: TV Nova

Nenechte si ujít sobotní premiérový díl pořadu Rady ptáka Loskutáka, a na co se můžete těšit? Nový díl vám přinese notnou dávku užitečných reportáží, ostatně jako obvykle. Moderně si doma zatopíme, zrekonstruujeme obývák a zrenovujeme podlahy. Malinko přivítáme jaro a pořídíme si jarní květiny, připomeneme si péči o orchideje a zajedeme se podívat na papoušky! A začneme zdravě jíst! Chybět nebudou ani Tipy ptáka Loskutáka. Tak buďte s námi!

Rady ptáka Loskutáka sledujte 23. února od 17:40 na TV Nova!

Staňte se fanoušky Loskutáka na Facebooku

 

Zdroj: TV Nova

Babicovy dobroty vám budou opětovně každou sobotu přinášet várku zajímavých receptů. A v nových dílech nás čeká jedna novota, jaká? Jirka Babica dosud navštívil desítky lidí, se kterými uvařil spoustu báječného jídla. Teď ale budou chodit hosté k Jirkovi domů, do jeho vlastní kuchyně. Budou to hosté, kteří Jirku osobně zajímají, a on věří, že budou zajímat i diváky.

A hned zítra se můžete těšit na režiséra Zdeňka Trošku! Připraví nám vepřovou pečeni na zázvoru s veselou bídou na hlávkovém salátě. Jirka poté přidá zabijačkový guláš a sladké křupavé motýlky.

Babicovy dobroty
sledujte 23. února od 18:45 na TV Nova!

Staňte se fanoušky Babicových dobrot na Facebooku


Novinky z NOVY