Zvolte nejzamilovanější pár našich seriálů!

Aktualizováno 09.08.2015

Ordinace: Zdena a David
Zdroj: Nova.cz

Svátek zamilovaných hýbe celým světem! I naše seriály jsou plné zamilovaných párů. Který z nich je ale podle vás ten nej? Hlasujte v naší anketě.

Ulice


Kristýna a Admirál


Důkaz, že láska kvete v každém věku. Admirál se zamiloval do nejlepší kamarádky své dcery, Kristýny. Oba ale dokazují, že se nejednalo jen o letmé poblouznění a že svůj vztah myslí skutečně vážně.

Zdroj: Nova.cz


Bětka a Matěj

Matěj dlouho v Ulici hledal tu pravou. Srdce mu zlomila první láska Adriana, spolužačka Gábina i o několik let starší Libuška. Svou osudovou tak možná nalezl až na vysoké škole. S Bětkou Klimešovou tvoří zatím idylický pár, který jen tak něco nerozdělí.

Zdroj: Nova.cz


Monika a Mára

Monika v poslední době zoufale sháněla partnera. Jediný muž, který ji byl vždy na blízku byl její kolega a kamarád Mára. Ten si s ní na internetové seznamce tajně domluvil rande a své city velmi překvapené Monice vyznal. Oba spolu nakonec skončili v posteli a odstartovali tak vztah plný vášně.

Zdroj: Nova.cz


Jan a Lída

Lída se stýkala se svým profesorem psychologie navzdory nesouhlasu rodičů. Tajně pak vysadila antikoncepci a její těhotenství mladé manželství na čas rozvrátilo. Krizi se ale podařilo zažehnat a oba se na nového potomka těší.

Zdroj: Nova.cz


Vlastimil a Amálie

Vlastimil chtěl prázdnotu po odloučení se s dcerou i vnučkou vyplnit sňatkem s Miriam, která ho ale nakonec opustila. Spřízněnou duši nalezl až v sestřičce Amálii, se níž chce strávit zbytek života.

Zdroj: Nova.cz


Jarda a Lenka


Jarda po Lence dlouho toužil, a když ji konečně získal, byl opravdu šťastný. Jenže nic není bez kazu a tak si i oni prošli několika krizemi. Potrat, smrt Jardova otce a dlouhé odloučení kvůli Jardově práci. Všechno to zažehnalo až narození dcerky, Mirinky.

Zdroj: Nova.cz

 

Ordinace v růžové zahradě 2


Darek a Lucie

Byli si oporou v těžkých chvílích. Zamilovali se a svou lásku zpečetili svatbou. Společně vychovávají dceru Lucie Gitulku

Zdroj: Nova.cz


Šimon a Erika

Jiskřilo to mezi nimi od první chvíle. Ustáli pár peripetií a teď jim život připravil další zkoušku, kterou doufejme překonají, vždy si k sobě totiž cestu dokázali najít.

Zdroj: Nova.cz


Čestmír a Magda

Rodina Mázlů žije v láskyplném a harmonickém vztahu. Po letech dokonce ustáli krizi – nevěru. Odpustili si, protože se milují a společně vychovávají Jakuba, Kubu a Mikiho

Zdroj: Nova.cz


Běla a Martin

Co se škádlívá, to se rádo mívá. U tohoto páru to platí dvojnásob. Rozumí si a své štěstí si důkladně hlídají. Míří do skvělé budoucnosti.

Zdroj: Nova.cz


Gábina a Hanák

Život jim přinesl opravdu mnoho překážek i jiných partnerů. Ovšem tito dva vědí, že bez sebe nedokážou žít. Milují se a snaží se čelit nepřízni osudu společně s pokorou a láskou

Zdroj: Nova.cz


Zdena a David

Společnými silami založili úžasnou rodinu plnou lásky a harmonie. Mají se velmi rádi, i přesto, že  zrovna procházejí manželskou krizí.

Zdroj: TV Nova

 

Gympl


Nikol a Patrik

Důkazem toho, že láska může kvést i mezi školními lavicemi je rošťák Patrik a nesmělá Nikol. I když si zpočátku moc nerozuměli, nakonec mezi nimi přeskočila jiskra.

Zdroj: Nova.cz


Denisa a Adam

I přesto, že byla jejich cesta za láskou plná překážek, konečně to vypadá, že se blýská na lepší časy a jejich lásce nebude nic a nikdo stát v cestě.

Zdroj: Nova.cz

 

Helena


Dan a Helena

Nejsou sice pár jako z romantického románu, ale pouto mezi nimi je silné a jen tak něco je nerozdělí. Rodina je pro ně to nejdůležitější.

Zdroj: Nova.cz

 

Pošlete přání k Valentýnu a udělejte radost svým blízkým!

 

HLASUJTE ZDE!

 


Novinky z NOVY