Nova slaví 19. narozeniny! Neděle byla Dnem otevřených dveří!

Aktualizováno 12.04.2014


Sedm desítek hvězd, stovky diváků a exkluzivní nahlédnutí do "kuchyně" televize Nova - to je největší narozeninová oslava v historii, kterou TV Nova uspořádala pro své diváky. Ti, kteří měli to štěstí a přihlásili se před naplněním kapacity, vstoupili do jejího světa na Dni otevřených dveří. Ten se konal u příležitosti 19. narozenin televize Nova.

Na dnešním Dni otevřených dveří diváci navštívili studia Televizních novin, Snídaně s Novou a ateliéry svých oblíbených seriálů Ordinace v růžové zahradě 2, Gympl s (r)učením omezeným a Ulice. Na všech lokacích je přivítaly naše hvězdy, kterých přišlo téměř 70, nechěli mezi nimi Lucie Borhyová, Rey Koranteng, Renáta Czadernová, Michaela Ochotská, Ondřej Brzobohatý, Zlata Adamovská, Dana Morávková, Markéta Častvaj Plánková, Ljuba Krbová a mnoho dalších. Podívejte se na naše fotogalerie.

Ranní přípravy na velkou návštěvu a první ranní návštěvníci:


 

Startujeme!

Generální ředitel televize Nova Jan Andruško spolu s tvářemi televizního zpravodajství přivítal první stovky návštěvníků. Lidé se rozdělili do skupin a vyrazili na prohlídku zákulisím televizního zpravodajství,  autogramiádu a focení se svými oblíbenými hvězdami.
 

 

Návštěva v Ordinaci!

Otevřeny byly dnes i ateliéry oblíbeného seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Návštěvníci se potkávali s herci a nahlíželi do kuchyně, kde se "vaří" úspěšný seriál.

Otevřeny jsou také ateliéry Ulice!


První návštěvníci dorazili do ateliéru seriálu Ulice. Přivítali je herci a také lidé ze štábu, aby ukázali, co všechno je potřeba, než se oblíbený díl seriálu dostane prostřednictvím televizní obrazovky až k vám domů. 

Na návštěvě Gymplu!

Ateliéry Gymplu také ožily speciální návštěvou. Den otevřených dveří umožnil nahlédnout do míst, která divákovi zůstávají skryta. Podívejte se na fotogalerii!

 

 

On-line jsme také na našem facebooku!


Fotografie všech účastníků Dne otevřených dveří najdete v průběhu následujících dnů na nova.cz!To ale zdaleka není vše, co televize Nova pro své diváky u příležitosti oslav 19. narozenin připravila. Po celý únor mohou získat předplatné VOYO za speciální narozeninovou cenu 99 Kč a největší dárek je pak čeká na konci února, kdy skupina Nova spustí svou další, celkově už sedmou stanici nazvanou Telka. 

Čtěte také:
Seriálové svatby. Která nevěsta je hezčí?

Z vody je led: Nepovedená reportáž baví už přes rok


STAŇTE SE FANOUŠKEM NOVY NA FACEBOOKU!

 

Novinky z NOVY