Nova bude mít narozeniny. A vy je oslavíte s námi!

Aktualizováno 12.04.2014

Nova - 19. narozeniny
Zdroj: TV Nova

Televize Nova oslaví už brzy své 19. narozeniny a pro své diváky připravila nevšední dárek! Někteří z vás zažijí neopakovatelnou atmosféru, setkají se s našimi hvězdami a podívají se tam, kde vznikají vaše oblíbené seriály a pořady.

Poprvé se diváci budou moci osobně podívat přímo do světa Novy v rámci Dne otevřených dveří. V neděli 3. února televize Nova přivítá v prostorách, ve kterých pro vás vytváří vaše oblíbené seriály a pořady, fanoušky, kteří se stihli včas zaregistrovat, a přijali tak pozvání do míst, kam se jen tak někdo nepodívá. Budou tak mít možnost navštívit ateliéry, ve kterých prožívají své osudy hrdinové seriálů Ordinace v růžové zahradě 2, Gymplu s (r)učením omezenýmUlice, a nahlédnout také do studia, ze kterého pro vás každý den vysíláme Televizní noviny. 


DŮLEŽITÉ: Po registraci vám na vámi uvedenou emailovou adresu přijde potvrzení, které je nutné vytisknout a přinést s sebou na den otevřených dveří!

 

Ale tím odměny pro vás nekončí! Dalším dárkem je předplatné VOYO pro všechny stávající i nové předplatitele v průběhu února za 99,- Kč měsíčně.

 

V průběhu února pak skupina Nova spustí sedmý kanál. Půjde o bezplatnou, terestricky volně šířenou stanici, která bude vysílat v multiplexu 4.

 

Těšíme se na vás, vaše TV Nova!

 

Kapacita naplněna

 

Kapacita naplněna


Novinky z NOVY