Roman Juraško: Těším se na atmosféru živých přenosů

Aktualizováno 31.08.2017

Roman Juraško
Zdroj: TV Nova

Moderátor, který ve výběru porazily mnohem zvučnější jména. Představujeme Romana Juraška.

Tvou kolegyní je Zorka Kepková. Jak se ti s ní pracuje?
Zorka je zlaté děvče a navíc profesionálka v tom, co dělá. Proto můžu na základě zažitého říct, že se mi s ní pracuje velmi dobře. Je vtipná, pohotová a je týmová hráčka, což je při párovém moderování fajnová věc!
 

Jak to klape porotě?
Super. Tato trojice si sedla. Jednak všichni rozumí hudbě, což se asi od porotců očekává. Ale především mají názor, o němž jsou přesvědčení a umí ho podat. Jasně, že ne vždy je pro soutěžící příjemné si jejich názor poslechnout, ale i o tom je jejich role. A ještě jedna věc, všechny příjemně překvapila Ewička, která se umí pořádně odvázat.
 

Na Slovensku jsi vycházející hvězdou. Jaké máš moderátorské zkušenosti?
Děkuji za kompliment, i když sám to tak nevnímám. Na Markíze jsem osm let, celý ten čas pracuji jako moderátor Telerána, což je ekvivalent Snídaně s Novou. Přitom jsem moderoval i pořady jako Nákupná horúčka, Pokúšanie, Cestoviny, Zo zákulisia Markízy. Také pracuji dva roky jako moderátor v rádiu.
 

Na co se v SuperStar nejvíc těšíš?
Na atmosféru živých přenosů. Byl jsem se podívat na poslední Grandfinále a ta atmosféra je neuvěřitelná. Celkově být součástí tohoto velkého kolotoče je pro mě výzvou, na jedné straně nevím, co mám čekat, na druhé straně se na to těším!
 


Novinky z NOVY