Skupina Nova představila jarní schéma plné novinek

Aktualizováno 28.04.2014


Jaro na Nově bude plné žhavých novinek a na obrazovky se také vracejí vaše oblíbené seriály. Podívejte se, na co se můžete těšit.

  

Na úterní tiskové konferenci, živě přenášené na internetovém zpravodajském kanále Nova News, představila skupina Nova jarní novinky na svých kanálech a webových portálech. Hlavní novinkou bude oblíbená show SuperStar, která odstartuje již brzy! Na obrazovky se vrací také oblíbený seriál Gympl a samozřejmě bude plný novinek. Už teď se můžete těšit na herecké hvězdy jako Květu Fialovou či Danu Batulkovou. Původní tvorbu TV Nova doplní nová sezóna nejsledovanějšího seriálu současnosti Ordinace v růžové zahradě 2, denního seriálu Ulice a původního sitcomu TV Nova Helena. Také nezapomínejme na oblíbený publicistický pořad Na vlastní oči. Také pořad Volejte Novu se nám představí v novém. Připravte se návrat generálního ředitele, který bude pravidelně komunikovat s diváky. Ti se také mohou těšit na celou řadu filmových premiér v čele s českými filmy Perfect days a Hranaři.

Nova Cinema nabízí divákum jedinečný výber filmových titulů v nejširším žánrovém rozsahu. I v roce 2013 uvede Nova Cinema to nejlepší ze světa filmu – nesmrtelnou klasiku i premiéry nových filmů, zábavu pro celou rodinu i filmové lahůdky pro náročné fanoušky a především ty nejlepší světové tituly plné skutečných filmových hvězd. I v letošním roce budeme nadále pokračovat ve vysílání oblíbených seriálů.

FANDA – televizní stanice pro opravdové chlapy bude i nadále svým fanouškum servírovat to nejlepší ze sportu, filmu, seriálu, dokumentu a erotiky. V roce 2013 se diváci mohou tešit na nekolik žhavých novinek a nepřijdou ani o osvědšené a oblíbené pořady. Diváci se mohou těšit zejména na Star Wars, trilogii Batmana a mnoho dalších trháků.

Smíchov je televize pro všechny, kteří se rádi baví. Zejména rodiny ocení pravidelné dávky humoru a neomezené porce zábavy, které si mohou užívat od rána do večera. I na jaře se můžete těšit na filmy, které vás zaručeně rozesmějou. Smíchov vám přinese oblíbený seriál z dílny Chucka Lorre Mike a Molly, sitcom Zpátky do školy a další oblíbené seriály.

Stanice NOVA Sport prináší sportovním fanouškům to nejlepší ze světového sportu. Na své si tradičně přijdou fanoušci světového hokeje, tenisu, automoto, basketbalu, ragby, fotbalu a dalších sportů. Stanice i letos nabídne nejlepší světový tenis, přenosy z nejslavnější a nejkvalitnější basketbalové ligy světa a mnoho jiného.

Česko-slovenská verze lifestylového kanálu MTV  přinese novou reality show Gordie Shore. Jarní program česko-slovenské verze MTV bude především ve znamení exkluzivních reportáží ze zákulisí zajímavých akcí. Moderátorka Hanka Zajíčková jím provede diváky v pořadu BacksTage. Kromě exkluzivních reportáží ze zákulisí, nejnovějších klipů a zajímavých pořadů se diváci na jaře na MTV můžou těšit na úspěšné premiérové seriály jako Život pod cenou.

Videoportál VOYO se svou širokou knihovnou filmů, seriálů i pořadů Tv Nova oslavil v prosinci roku 2012 své první narozeniny. Za svůj první rok služba VOYO zásadně rozšířila svoji nabídku, představila dva internetové kanály a umožnila svým uživatelům sledovat jejich oblíbené filmy, seriály i pořady nejen na PC, ale i na dalších zařízeních. VOYO i v roce 2013 plánuje růst a pro své uživatele a připravuje jak nové internetové kanály, tak další tituly v knihovně, kam kromě filmů různých žánru včetně nejnovějších českých hitů přibudou i vybrané seriály z americké produkce, které budou dostupné hned po premiéře v USA.

To nejlepší ze zpravodajského a publicistického obsahu TV Nova svým návštěvníkům každý den přináší zpravodajský portál TN.cz, jehož součástí je i internetový zpravodajský kanál – Nova News.  Portál Nova.cz je bránou do světa televize Nova. Svým čtenářům přináší nejaktuálnější informace o oblíbených seriálech i pořadech včetně rozhovorů a exkluzivních pohledů do zákulisí. Společenský magazín Prásk.tv čtenářům odkrývá zákulisí šoubyznysu a světa domácích i zahraničních celebrit.

Internetové portfolio CET 21 zahrnuje i lifestylové portály, mezi kterými si vyberou muži, ženy, teenagerky i milovníci vaření. Krásné ženy, sporty i auta – prostě vše, co zajímá každého muže, najdou čtenáři na portálu FANDA.tv. Problematiku vztahů, krásy i rodiny, která se týká každé moderní ženy, nabízí portál Doma.cz.

Čtenářky internetového magazínu Krasna.cz, zaměřeného především na mladé slečny v náctiletém věku, se mohou prostřednictvím svého blogu samy zapojit do tvorby obsahu webu, který je o vztazích, lásce, škole, módě a o všem, co zajímá mladé slečny. Fanouškům blogování je určený web Blog.cz. Všechny, které zajímá vaření, potěší portál Poklička.cz plný chutných receptů od redakce i čtenářů.

Úplnou novinkou v internetovém portfoliu CET 21 je zábavný portál SMÍCHOV.tv. Na SMÍCHOV.tv najdou čtenáři to nejlepší z televizní zábavy, včetně těch nejlepších scének z oblíbeného TeleTele a spoustu dalších vtipných videí z celého internetu.

JARO NA NOVĚ

SuperStarFenomén světových hudebních reality show je tady v nové podobě! Nové pěvecké talenty, nové vycházející moderátorské hvězdy, tříčlenná porota sestavená z originálních a úspěšných osobností showbyznysu – to je nová éra SuperStar, která odstartuje na obrazovkách TV Nova už na jaře.

Jednou z klíčových součástí nové SuperStar je tříčlenná porota. Ewa Farna, Pavol Habera a Ondřej Soukup jsou ti, kteří mají úkol najít mezi tisíci soutěžících ty pravé pěvecké diamanty. Zatímco pánové porotci už mají s rozhodováním o hudebních talentech zkušenosti, pro mladou talentovanou zpěvačku Ewu Farnou je role porotkyně velkou životní premiérou. Jak si v nové situaci poradí, uvidí diváci TV Nova a Markízy už na jaře.


Gympl s (r)učením omezeným

Gympl s (r)učením omezeným je zpět a s ním nejen staří známí pedagogové a studenti, ale i noví hrdinové, kteří zasáhnou do osudu hradeckého gymnázia. Co se stane, když se spojí škola pochybné pověsti plná průměrných žáků a škola premiantů, to uvidí diváci v dalším pokračování už na jaře 2013.

Gymnázium J.A. Komenského, které provází nepříliš lichotivá pověst, bylo nuceno se dočasně sloučit s prestižním gymnáziem Královka. Důvodů, proč se tak stalo, je hned několik: vyhnutí se úplnému zrušení školy, rekonstrukce budovy Královky a málo studentů, kteří se přihlásili do nového školního roku. Zvyknout si na nové prostředí, způsoby i další lidské charaktery budou muset nejen žáci, ale také pedagogové.

Seriály Ordinace v růžové zahradě 2 Ulice

Zdroj: TV Nova

Na další premiérové díly se můžeme těšit u tradičních stálic programové skladby televize Nova – původních seriálů Ordinace v růžové zahradě 2 a Ulice. V obou oblíbených seriálových projektech nás čekají nové tváře, zápletky plné emocí, osudové zvraty, dramata a radostné události. Ordinace v růžové zahradě 2 startuje 29. ledna. Již teď vám můžeme prozradit, že rodinu Suchých ohrozí krásná Renata Svárová. Uliční tým již od ledna posiluje herečka Vanda Hybnerová, která si zahraje biologickou matku Emy.

Helena

Zdroj: TV Nova

 
Příběh rodiny Musilových se posunul o několik let dál. Lehce bláznivá rodina Musilových prochází složitou životní situací. Řeší finanční problémy, ztrátu zaměstnání, ale také odchod dcery z domova. Musilovi však ke všem problémům přistupují s humorem a nadhledem Heleně vlastním.
 

Filmové premiéry

Zdroj: TV Nova

 
Z české filmové produkce bude TV Nova vysílat mimo jiné premiéru komedie Perfect Days – I ženy mají své dny od režisérky Alice Nellis a drama Hranaři v hlavní roli se Sašou Rašilovem. Dále nás čeká oblíbený čaroděj Harry Potter a Relikvie smrti – část 1. tešit se také můžeme na komedie  Sex ve městě 2, Fotři jsou lotřiHlavně nezávazně. Pro milovníky akčních snímků jsme připravili snímky Iron Man 2 či Úhel pohledu . 


Novinky z NOVY