SuperStar: Vybrali jste soutěžícího, který dostane druhou šanci!

Aktualizováno 23.09.2015


Castingem SuperStar neprošli tři soutěžící. Porota ale nerozhodla jednomyslně, a tak jste přišli na řadu vy – fanoušci, abyste vybrali jednoho z nich, který se vrátí do hry! Koho jste zvolili?

Fanoušci SuperStar měli možnost ovlivnit průběh soutěže a vybrat mezi pěveckým výkonem dvou mladých zpěváků a jedné zpěvačky. Nakonec rozhodli, že se do soutěže vrátí právě Aneta, která s přehledem porazila své dva soupeře a získala 56 % všech hlasů!

Devatenáctiletá Aneta Poláchová má jeden velký sen, a to věnovat se zpěvu. Před publikem vystupuje už od svých pěti let a za svůj největší úspěch ve svém dosavadním životě považuje potlesk diváků po jejím vystoupení.

Porotě se Anetin zpěv líbil, ale Ondřej a Pavol jí do Divadla přesto nepustili. Evino „ano“ tak Anetě nebylo nic platné. Vy jste ale dali Anetě druhou a vrátili ji do hry!


Na Anetin výkon se podívejte ve videu!

Perličky z castingů SuperStar: Bude se na co koukat!

Debbi: Do SuperStar mě dostala sázka s kamarádkou!
SUPERSTAR: Porotci dělali casting na záchodě! Víme proč


A koho Aneta porazila?


Miroslav Sýkora, 24 let

S 18 % všech hlasů se člen sboru Státního Divadla Košice umístil na pomysleném třetím místě. Vystudoval konzervatoř a o sobě tvrdí, že je všestranný zpěvák. Miroslav i přesto, že při běžné mluvě koktá, ukázal, že umí dobře zpívat. Pro postup do Divadla byla pouze Eva. Ondřej a Paľo tvrdí, že Miroslav nemá v soutěži šanci, i když ocenili jeho silný hlas.

Zdroj: Archiv TV NovaMilan Horvát, 17 let


Student populárního zpěvu Milan všechny porotce zaujal, ale nevěřili, že dokáže zaujmout široké publikum, protože mu prý chybí něco, co by měla správná SuperStar mít.

Zdroj: Archiv TV Nova

 
Videa soutěžících najdeš ZDE


 

Staňte se fanoušky ca Facebooku

 


Novinky z NOVY