SuperStar: Koho jste poslali do divadla?

Aktualizováno 16.05.2015

SuperStar 2013 - nové logo - 8

Castingem neprošli tři soutěžící. Porota ale nerozhodla jednomyslně, a tak dostali druhou šanci! A tou jste byli vy, diváci! Rozhodli jste, který z nich si zaslouží druhou šanci!

AKTUALIZACE: Hlasování bylo ukončeno 11. 1. 2013 v 11:00.

Výsledky zveřejníme na fanouškovské stránce SuperStar.


A kdo bojoval o tvou přízeň?

1. Aneta Poláchová, 19 let
Má jen jeden velký sen, a to věnovat se zpěvu. Před publikem vystupuje už od svých pěti let a za svůj největší úspěch ve svém dosavadním životě považuje potlesk diváků po jejím vystoupení.

Porotě se Anetin zpěv líbil, ale Ondřej a Pavol jí do Divadla přesto nepustili. Evino ANO tak Anetě nebylo nic platné.
Pokud se ti Anetin zpěv líbí a chceš ji vidět v divadelních kolech, hlasu, a pomoz jí tak získat DRUHOU ŠANCI od fanoušků SuperStar..

2. Miroslav Sýkora, 24 let
Člen sboru Státního Divadla Košice by velmi rád odevzdal svoje umění publiku. Vystudoval konzervatoř a o sobě tvrdí, že je všestranný zpěvák.
Miroslav i přesto, že při běžné mluvě koktá, ukázal, že umí dobře zpívat. Pro postup do Divadla byla pouze Eva. Ondřej a Paľo tvrdí, že Miroslav nemá v soutěži šanci, i když ocenili jeho silný hlas.

Pokud nesouhlasíš s hodnocením poroty a zpěv Miroslava se ti líbí, hlasuj, a pomoz mu tak získat DRUHOU ŠANCI od fanoušků SuperStar.

3. Milan Horvát, 17 let

Student populárního zpěvu Milan, jehož učitelka je Marcela Březinová, chce v životě jen zpívat.
Milanův hlas všechny porotce zaujal, ale nevěří mu, že dokáže zaujmout široké publikum, protože mu prý chybí něco, co by měla správná SuperStar mít.

Pokud si myslíš, že má Milan na to, stát se SuperStar a měl by postoupit do divadla, hlasuj, a pomoz mu tak získat DRUHOU ŠANCI od fanoušků SuperStar.

 

 

Videa soutěžících najdeš ZDE


 

Staňte se fanoušky ca Facebooku

 


Novinky z NOVY