Dallas se vrátil! Brány Southforku se opět otevřely!

Aktualizováno 03.05.2014


Po mnoha letech se na obrazovky TV Nova vrátil legendární seriál Dallas a v něm i jeho klíčové postavy. Chybět nesměl záporák J. R., ani jeho bratr Bobby.

Sága rodu Ewingů znovu pokračuje. Přišla nová generace a noví hrdinové, ale staré spory a pře neutichly. Nezmoudřeli ani staří hrdinové. Do Dallasu se vrací Bobbyho adoptovaný syn Christopher s nápadem na výrobu ekologické energie. Proti němu však stojí jeho bratranec, John Ross, který je přesnou kopií svého otce. Je chamtivý a lačný peněz. I přes poslední přání jejich babičky, aby na pozemku Southforku už nikdo nikdy nic netěžil, začne potají provádět ropné vrty.
 

Prásk navštívil J.R. Ewinga! Co řekl o Česku a Češích? Máme bombastický rozhovor!


Bobby se dozvídá, že má rakovinu střev. Proto se rozhodne, že pro klid v rodině by bylo nejlepší Southfork prodat. Přímo na předsvatebním setkání Christophera a jeho snoubenky s rodinou svůj záměr oznámí. John Ross se proti tomuto ihned postaví a zařídí předběžné soudní opatření proti prodeji. Bobby na to reaguje soudním zákazem cokoliv na pozemku Southforku těžit...
 

Osudy herců Dallasu: Vražda rodičů a miliony za kosmetiku

John Ross se dozvídá od svého otce, že Bobby, aniž by to tušil, prodává Southfork lidem, které mu sám nastrčil. Jenomže chamtivý John chce získat Southfork pouze pro sebe, a tak podvede i J.R. Když se o podrazu dozví Johnův právník Mitch, tak ho začne vydírat. Bobby konečně oznámí své ženě, že musí na operaci s rakovinou. Christopher dál řeší problémy s těžbou plynu a J.R. se v Mexiku setkává se svým známým, otcem Marty, která má být nastrčenou figurkou při koupi Southforku.


Na další díl nové řady se můžete těšit již v úterý 8. 1. od 20:20.

 
Podívejte se, na protagonisty seriálu.Novinky z NOVY