Nova vás zve: Pojďte se podívat na dlouho očekávaný film Pí a jeho život!

Aktualizováno 25.05.2014

Pí a jeho život - 7

Pí a jeho život režiséra Anga Lee je průlomovou filmovou událostí vyprávějící příběh mladého muže, který přežije námořní katastrofu, a je tak vržen na cestu plnou dobrodružství a objevů. Po ztroskotání vytvoří ohromující a nečekané spojení s jiným trosečníkem – strach nahánějícím bengálským tygrem. A vy se na film můžete těšit už ve čtvrtek 20. 12. 2012, kdy probíhá česká premiéra.

Film byl natočen na motivy knihy, které se prodalo více než sedm miliónů výtisků a která se roky držela na žebříčcích bestselerů. Děj filmu se odehrává na třech kontinentech a dvou oceánech, v průběhu řady let a v širokém vesmíru fantazie. Leeova vize spolu s ohromující 3D vizualizací proměnila příběh, o kterém se dlouho myslelo, že ho nelze převést na plátno, v napínavou a odvážnou směsici velkolepého vypravěčství a silných a provokativních témat.

Podívejte se na fotogalerii z filmu:Film plný efektů
Vyprávěním tohoto příběhu posouvá režisér Lee hranice nejmodernějších technologií filmového průmyslu. Pí a jeho život představuje okamžik, kdy věda a umění filmařiny udělalo velký skok vpřed, stejně jako vizuální efekty v „Titaniku”, revoluční 3D v „Avataru” a počítačová animace ve „Zrození Planety opic”, která ukázala dosud neviděné emoce a hloubku v postavě Caesara. A stejně jako Caesar je i Richard Parker ve filmu Pí a jeho život opravdovou postavou, které uvěříte, že je skutečně na člunu se Surajem Sharmou, který ztvárnil hlavní postavu.

A na jaké herce se můžete těšit?
Ve filmu uvidíte herce jako je Suraj Sharma, Irrfan Khan, Tabu, Rafe Spall a Gérard Depardieu.

Rozhodně si tuhle filmovou událost sklonku roku nenechejte ujít!


Novinky z NOVY