Český Slavík Mattoni: Tohle jsou NEJ momenty minulých ročníků!

Aktualizováno 12.02.2016

Slavík 2007 - Karel Gott

Přímý přenos je vždycky adrenalin a nikdy nevíte, co se při něm můžete stát. Proto na takových slavnostních ceremoniálech nechybějí vtipné proslovy, dojemné děkovačky, ale ani trapasy. Připomeňte si s námi všechna NEJ z minulých ročníků ankety Český Slavík Mattoni!

Ročník 2011: NEJvtipnější hláška Libora Boučka

V roce 2011 moderoval Slavíka Libor Bouček, který si pro Petru Kvitovou, připravil menší kvíz. Pustil ji totiž zvuky, které vydávají její soupeřky během hry a nechal ji hádat, která z jejích kolegyň to byla. Petra tento nelehký úkol zvládla bravurně.

Koukněte se na NEJ hlášku Libora Boučka z roku 2011:Ročník 2011: NEJdelší děkovačka

V tomto roce byly hned dvě nejdelší děkovačky za sebou. Ta první byla z úst Tomáše Kluse, který se v tomto roce umístil na druhém místě. Mladý zpěvák se natolik rozpovídal, že jej musel umlčet moderátor Libor Bouček. Nutno ale říct, že se Tomášovi projev opravdu povedl. Na prvním místě se samozřejmě umístil Karel Gott, který si také dal záležet, ale kdo by mistrovi na proslov nedopřál dostatek času.

Koukněte se na NEJdelší děkovačky:


Ročník 2011: NEJoriginálnější proslov

O ten se v tomto roce postarala kapela Charlie Straight, která vlastně ani žádný proslov neměla. Místo toho, aby kluci jmenovali stovky lidí, kterým děkují, divákům zatančili. O zábavu se postarala i kapela Nightwork. Když totiž kluci přišli na pódium, začali se líbat. O to vtipnější bylo, že jim k tomu hrála jejich píseň Globální oteplování, jejíž refrén začíná slovy - jsem gay.

Podívejte se na NEJ proslov roku 2011:


Ročník 2011: NEJvětší trapas
O ten se postarala vítězka kategorie Objev roku – Gabriela Gunčíková. Ve svém děkovném proslovu se tak zamotala, že vlastně sama nevěděla o čem mluví. I taková jsou rizika přímého přenosu.

Koukněte se na NEJvětší trapas z roku 2011:

 

Ročník 2009: Karel Gott to opět nečekal

V roce 2009 provázel večerem Ondra Brzobohatý, kterému se hned na úvod povedl vtípek s playbackem. Když přišel k řečnickému pultu Vojta Dyk a s bonbonem v puse začal děkovat, Ondra neváhal nastvait svou dlaň, aby do ní mohl Vojta svou sladkost odplivnout. Nejvíce však pobavil Karel Gott. „To jsem opravdu nečekal, ale pro příště bych chtěl požádat organizátory soutěže, aby mě vyškrtli, a dali tak šanci mladým," pronesl božský Kája. Zanedlouho se však k řečnickému pultu vrátil a pronesl, že se nejspíše unáhlil a že soutěže rozhodně neodstupuje. 

Tady jsou NEJ roku 2009:

Zdroj: TN.cz


Ročník 2007: Nejvíce zaperlil Karel Gott a Leoš Mareš


V roce 2007 Slavíky moderoval Leoš Mareš, který si střílel snad úplně ze všech. Nadchla také zdravice Karla Gotta, který byl oblečen v rakouském kroji a zdravil do Státní Opery. „Velice vám děkuji za hlasy. Zdravím vás z malého rakouského městečka, kde je charitatvní koncert na podporu dětí, které se narodily starším otcům," vzkázal Karel a na obrazovce se objevily fotografie jeho manželky Ivanny a dcery Charlotte.

Sledujte to nejlepší z ročníku 2007:
Zdroj: TV NovaRočník 2006: Ve znamení zahraničních hvězd


Ročník 2006 byl opravdu vydařený. Tvůrci pořadu si totiž předabovali zdravice takových hvězd jako je Britney Spears nebo David Bowie, ve kterých si dělali srandu z dua Eva a Vašek.

Tady je to nej z tohoto ročníku:A jaká NEJ Přinesl rok 2012 čtěte ZDE:
Doktor Cimický o Landovi: Je to výkřik nešťastného člověka!
Gregorová o moderování syna Ondřeje na Slavíku
Celesete Buckingham zpívala bosá, víme proč!
OBRAZEM Český slavík Mattoni 2012: To jsou NEJ momenty
Tomáš Klus: Karel mi naznačil, že vyhraju!
Landa děkoval fanouškům: Naplivu vám do ksichtu!
 


Novinky z NOVY