SUPERSTAR: Známe dalšího porotce. Roli kata zastane Pavol Habera!

Aktualizováno 22.07.2016

SuperStar 2013: Pavol Habera - 4

Nová SuperStar, kterou bude brzy vysílat TV Nova, už má svého druhého porotce. Spolu s Ewou Farnou bude pátrat po nových pěveckých talentech také Pavol Habera. Populární zpěvák má s porotcováním v nejúspěšnější hudební show velké zkušenosti a jeho účinkování v SuperStar bude velikým obohacením.

„Jsem velmi rád, že se nám opět podařilo Paľa dostat na palubu SuperStar! On je pro mě Simon Cowel Česko-Slovenska a SuperStar by bez něj nebyla SuperStar. Nejznámější kat soutěže se vrací a já se na opětovnou spolupráci s ním velmi těším,“ řekl kreativní producent a režisér projektu Pepe Majeský.

Podívejte se na fotogalerii:„Formát soutěže SupeStar se mi vždy líbil a práci v něm jsem si užíval. Tentokrát jsem však nabídku televizí Nova a Markíza opravdu dlouho zvažoval. Najít nové talentované zpěváky je vždy výzva a každý nový ročník je to těžší a těžší. Je to ale zároveň i to, co mě na této soutěži baví a láká. Pokud se nám podaří najít aspoň jednoho zpěváka, kterému splníme jeho sen o profesionální kariéře, budu z toho mít dobrý pocit. Už se na novou SuperStar těším,“ vzkázal Pavol Habera.

Pavol Habera se tedy konečně vrací na obrazovku televize Nova, kde momentálně můžete vídat jeho manželku, Danielu Peštovou, která moderuje kulinářskou show MasterChef.Staňte se i vy SuperStar
!

Pokud chcete být i vy SuperStar, máte ještě šanci! Stačí, když se přihlásíte www.superstar2013.tv a dorazíte na jeden z castingů:

1. 12. 2012 Bratislava
15.–16. 12. 2012 Praha

Pokud se jako SuperStar necítíte, ale máte kamaráda, který dokonale zpívá, přihlaste jeho a získejte od nás 25 000 Kč.

Svého přítele přihlas
ZDE

Čtěte také: Známe prvního porotce! Do křesla usedne Ewa Farna!


 

Staňte se fanoušky ca Facebooku


Novinky z NOVY