Český Slavík Mattoni 2012: Podívejte se, jak si Ondra Brzobohatý vystřelil z Karla Gotta!

Aktualizováno 09.10.2015


Už jen několik dní máte možnost hlasovat pro svého favorita v anketě Český Slavík Mattoni, a mít tak možnost získat luxusní plavbu lodí pro dva. Hlasování bude ukončeno o půlnoci 18. listopadu.

Do té doby mohou posluchači populární hudby rozhodovat, kdo se stane novým zlatým slavíkem v kategorii Zpěvák, Zpěvačka a Hudební skupina. Oceněni budou také interpreti ve vedlejších kategoriích Skokan roku, Objev roku a Slavíci bez hranic, což je soutěž o nejoblíbenějšího slovenského interpreta v České republice.

Hlasujte zde!

 

Hlasovat do ankety je možné i zasláním SMS, internetem na adrese slavikmattoni.seznam.cz nebo prostřednictvím mobilního webu na adrese m.seznam.cz/slavik. Jeden z hlasujících vyhraje exkluzivní zájezd pro dva – plavbu luxusní lodí „Po stopách karibských pirátů“ s cestovní kanceláří Alexandria.

 

Čtěte také:
Českého slavíka Mattoni 2012 bude moderovat Ondřej Brzobohatý!

 

Novinkou ročníku je změna pravidel kategorie Objev roku. Letos nominuje tři interprety do hlasování odborná porota složená převážně z hudebních publicistů. O takto nominovaných budou moci lidé hlasovat od 19. listopadu až zhruba do poloviny přímého přenosu z vyhlášení vítězů, kdy moderátor hlasování ukončí, a krátce nato se dozvíme, kdo zvítězil.

 


Novinky z NOVY