Český Slavík Mattoni 2012 startuje! ZVOLTE NEJ HLASY ČESKA!

Aktualizováno 16.05.2014


Další ročník ankety je tady. Celým galavečerem, který proběhně v listopadu, vás bude provázet Ondřej Brzobohatý. Vy máte jedinečnou možnost hlasovat pro svého favorita do 18. listopadu! Generálním mediálním partnerem dalšího ročníku je televize Nova.

Český Slavík Mattoni, který letos slaví půl století od svého vzniku, je plný novinek. Čekají na nás nová pravidla pro Objev roku a také nová kategorie – Hvězda internetu.

 PODÍVEJTE SE NA FOTOGALERII:

 

ČTĚTE TAKÉ:

Slavíka bude moderovat Ondřej Brzobohatý

Od dnešního poledne až do půlnoci 18. listopadu mohou posluchači populární hudby rozhodovat, kdo se stane novým zlatým slavíkem v kategorii Zpěvák, Zpěvačka a Hudební skupina. Oceněni budou také interpreti ve vedlejších kategoriích Skokan roku, Objev roku a Slavíci bez hranic, což je soutěž o nejoblíbenějšího slovenského interpreta v České republice.

Novinkou ročníku je změna pravidel kategorie Objev roku. Letos nominuje tři interprety do hlasování odborná porota složená převážně z hudebních publicistů. O takto nominovaných budou moci lidé hlasovat od 19. listopadu až zhruba do poloviny přímého přenosu z vyhlášení vítězů, kdy moderátor hlasování ukončí, a krátce nato se dozvíme, kdo zvítězil.

HLASUJTE ZDE!

Hlasujte zde!

Hlasovat do ankety je možné i zasláním SMS, internetem na adrese slavikmattoni.seznam.cz nebo prostřednictvím mobilního webu na adrese m.seznam.cz/slavik. Jeden z hlasujících vyhraje exkluzivní zájezd pro dva – plavbu luxusní lodí „Po stopách karibských pirátů“ s cestovní kanceláří Alexandria.

Více na www.ceskyslavikmattoni.cz


Novinky z NOVY