Zažijte letní festivalovou atmosféru s VOYO Fest!

Aktualizováno 17.06.2014

VOYO Fest to nejlepsi

Léto už se sice blíží ke svému konci, ale na VOYO.cz festivalová sezona ještě nekončí! VOYO přináší svým předplatitelům další unikátní obsah – VOYO Fest.

VOYO Fest je pětidílný pořad natočený speciálně pro VOYO. Diváci se mohou těšit na jednotlivé dokumenty, které vtipným a neotřelým způsobem zachycují nejlepší okamžiky festivalů různých žánrů z letošního léta. A je to opravdu jízda!

První dva díly, které jsou předplatitelům k dispozici již nyní, jsou věnovány festivalům České HradyMighty Sounds. V následujících týdnech pak přibydou další díly, které diváky zavedou do zákulisí i na scénu takových festivalů jako Benátská noc, Open Air či Hip Hop Camp.

Diváky festivaly provádí moderátor Lukáš Venclík, který přináší spoustu rozhovorů se zajímavými lidmi, interprety a festivalovými účastníky. Chybět nebudou skupiny MIG 21, No Name, Horkýže Slíže či písničkář Tomáš Klus.

Festivalové publikum je to nejlepší, protože vydrží jakékoliv podmínky, co se týče počasí a co se týče kvality všeho. Myslím že není lepšího publika,“ říká zpěvák skupiny MIG 21 Jiří Macháček. Publikum VOYO si festivaly může užít kdykoliv a kdekoliv.

Sledujte VOYO Fest na VOYO už teď a připomeňte si náladu festivalového léta 2012: http://voyo.nova.cz/porady/30447-voyo-fest

 


Novinky z NOVY