Vyčerpaná Šafránková: Jedno natáčení střídá druhé!

Aktualizováno 17.09.2013

Sukničkáři
Zdroj: MediaPro Pictures/Martin Špelda

Herečka Libuše Šafránková prožívá náročné období. Jeden den točí nový seriál televize Nova Gympl a hned další den odjíždí na plac připravovaného filmu režiséra Jiřího Menzela Sukničkáři.

„Produkce musí přípravy v maskérně i kostymérně plánovat doslova po minutách, protože někdy přejíždí Libuška z filmového placu na ten seriálový,“ nechal se slyšet jeden ze členů štábu. Na Libuši Šafránkové je znát únava, ale i přesto jí nechybí úsměv na rtech a pracovní odhodlání. „Proti filmovému natáčení funguje to seriálové hodně rychle. Je to taková jiná disciplína, naskočí se do vlaku a jede se.“


Podívejte se:
Potvrzeno! Daniela Šinkorová si zahraje v seriálu Gympl týranou manželku!


 

Nový původní seriál televize Nova zavede diváky už na podzim zpět do školních lavic, do prostředí, které všichni důvěrně známe. Seriál bude vyprávět o vzájemných vztazích rodičů, dětí a učitelů, ale také o soukromých osudech hlavních hrdinů. Seriál se bude pyšnit hvězdným hereckým obsazením - představí se v něm Karel Heřmánek, Milan Šteindler, Ondřej Brzobohatý, Zuzana Bydžovská, Daniela Šinkorová, Marta Jandová a mnoho dalších.

 


Novinky z NOVY