Voyo.cz odvysílá první koncert v přímém přenosu, živě se představí Monkey Business

Aktualizováno 14.02.2016

Monkey Business, Neruda - 21
Zdroj: Mediafax

Videoportál Voyo.cz připravil pro své předplatitele první živý koncert v historii. V přímém přenosu z pražských Žlutých lázní se na Voyo.cz ve čtvrtek 24. května 2012 od 18:00 představí kapela Monkey Business. Koncertem s názvem „Když je pohoda, tak je dobrá nálada“ oslaví dvanácté výročí svého založení.

Na koncertě se kromě obvyklé sestavy ve složení Roman Holý, Matěj Ruppert, Tonya Graves, Pavel Mrázek, Ondřej Brousek, Olda Krejčoves a Martin Houdek představí i několik zajímavých hostů. Jejich jména však tradičně zůstanou do poslední chvíle utajena. Jediným odtajněným hostem je v tuto chvíli fenomenální DJ Black aka fotograf Roman Černý.

„Živé přenosy nejsou pro Voyo.cz žádnou novinkou, protože v současnosti ve spolupráci s Novou Sport živě vysíláme některé sportovní události. Koncert na Voyo.cz ale našim předplatitelům přinášíme poprvé a já pevně věřím, že ne naposledy. Jsem přesvědčený, že Monkey Business budou pro naše předplatitele vítaným hudebním bonbonkem,“ říká Pavel Krbec, ředitel sekce internetu a ostatních interaktivních služeb.

„Jsem velice rád, že znovu spolupracujeme s TV Nova, a to na našem vůbec prvním stream koncertu. Doufám, že i pro fanoušky, kteří se na koncert budou dívat prostřednictvím internetu, to bude takový zážitek jako pro nás. Stejně si však dovolím všechny pozvat i přímo na koncert do Žlutých lázní, kde se můžete těšit na nové písně z naší chystané desky, nové kostýmy a moje svaly!” říká Matěj Ruppert, zpěvák kapely Monkey Business.

Kapela Monkey Business na koncertě představí obměněný repertoár a především nové písně z připravovaného alba, jehož vydání je plánováno na září.
 


Novinky z NOVY