Velké finále pořadu Bailando, tančím pro tebe již tento pátek

Aktualizováno 16.06.2014

Bailando, 6. soutěžní večer
Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

Již tento pátek, tedy 1. 6. 07, se dozvíme, který pár zvítězí v pořadu Bailando, tančím pro tebe a splní tak sen blízké osobě.

Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

Již tento pátek se rozhodne, který z tanečních párů - Lucie Borhyová - Petr Pik, Adéla Gondíková - Daniel Šnajdr a Jana Gonsiorová - Tomáš Krejčíř, zvítězí a splní tak sen blízké osobě. Jisté nyní je, že taneční pár Adéla Gondíková - Daniel Šnajdr se utká o vítězství s párem postupujícím z Duelu. O svůj postup totiž tento týden bojují páry Lucie Borhyová - Petr Pik a Jana Gonsiorová - Tomáš Krejčíř. Všechny tři páry zatančí tango a muzikálový tanec. Poté moderátoři ukončí hlasování a vyhlásí pár, který v Duelu získá nejméně hlasů. Každý ze dvou párů, které v soutěži zůstanou, zatančí tzv. volný tanec, tanec dle vlastního výběru. To, který z párů svou účast v pořadu završí vítězstvím, se dozvíme již tento pátek.

Sen, pro který páry tančí:

Lucie Borhyová, Petr Pik

Tančí pro Petrova synovce Dana, který se narodil s velkým zdravotním handicapem, má mimo jiné epilepsii a poruchy zraku. Stará se o něj jeho maminka se svým manželem. Péče o malého Dana je velice náročná a vyžaduje 24 hodin denně. Rádi by měli ještě jedno dítě, to ale není v současné chvíli možné. Proto by Petr pro ně rád vytančil alespoň na dva roky profesionálního ošetřovatele. Lékaři další miminko doporučují, pomohlo by ve vývoji svému staršímu bráškovi.

Adéla Gondíková, Daniel Šnajdr

Tančí pro Danielovu kamarádku, tělesně postiženou Lenku. Ta potřebuje operaci, která jí zachrání pohyblivost rukou. Lenka by si přála tuto operaci podstoupit v zahraničí. Danielova kamarádka je na vozíku po úraze, její prognóza je jasná, už nikdy nebude chodit. To se nezmění. Co je ale teď pro ni aktuální, je operace, kterou nutně potřebuje. Poranění páteře je opravdu vážné a hrozí, že pokud tuto operaci Lenka nepodstoupí, ochrne i na horní končetiny.

Jana Gonsiorová, Tomáš Krejčíř

Jana tančí pro svoji dceru Adélku - ta se narodila s kombinovaným postižením (mikrocefalie, DMO, genetické postižení). Rodina bydlí v Ostravě v bytě v panelovém domě. Jana by ráda Adélce vytančila bezbariérový domek se zahradou, aby při svém postižení měla v budoucnu lehčí život. Až bude větší, bude se těžce pohybovat v malém bytě.

8. 6. 2007 se diváci TV Nova mohou těšit na přímý přenos pořadu Bailando, tančím pro tebe Speciál. Ve velké galashow se s diváky rozloučí 8 párů, své choreografie předvedou i známí trenéři a choreografové všech párů. Porota zvolí nejlepší tanečnici a tanečníka Bailanda. A diváci budou mít možnost nahlédnout i do zákulisí Bailanda - přípravy show, která v České republice nemá obdoby.

Bailando, tančím pro tebe každý pátek od 20:00 na TV Nova.

1. 6. 07 - Velké finále
8. 6. 07 - Speciál

www.nova.cz/bailando


Novinky z NOVY