Nová fáze Hlasu ovládla nedělní večer! První Souboj dosáhl téměř 43% podílu na sledovanosti!

Aktualizováno 24.02.2015

Petr Kutheil vs. Martin Hrabal - 4

Nejočekávanější formát jara Hlas ČeskoSlovenska pokročil v neděli do druhé fáze. První Souboj dosáhl v neděli 18. března 42,79% podílu na sledovanosti v kategorii 15–54 a stal se nejsledovanějším nezpravodajským pořadem nedělního prime time. Nedělní program na kanálech Nova Group v prime time celkem zaujal 46,26 % diváků 15–54 u televizních obrazovek.

Nová fáze Hlasu ČeskoSlovenska, která nese název Souboj, dosáhla v neděli 18. března 2012 v cílové skupině 15–54 nejvyššího podílu na sledovanosti od začátku vysílání. V této kategorii získala podíl na sledovanosti 42,79 %! Šestý díl, v němž koučové rozdělili členy svých týmů do dvojic, které spolu zpívaly duety, se tak stal nejsledovanějším nezpravodajským pořadem nedělního prime time!

Ve fázi Souboj se z přátelských koučů stávají nemilosrdní kati, kteří rozhodují o tom, pro koho soutěž definitivně končí a kdo postoupí do živých přenosů. Během této fáze se počet soutěžících v každém ze čtyř týmů sníží ze čtrnácti na šest. Do finálových přenosů tak půjde celkem 24 soutěžících.

Aby při těžkém rozhodování o osudech svých svěřenců nebyli kouči sami, přizvali si do pořadu poradce. Dara Rolins oslovila zpěvačku Tonyu Graves, Michal David přivedl Vaša Patejdla, Pepa Vojtek požádal Lindu Finkovou a Rytmus si vzal na pomoc Tomiho Popoviče.

Další Souboj uvidí diváci již v neděli 25. března 2012 od 20 hodin.


Novinky z NOVY