Herečky seriálů TV Nova se nechaly rozmazlovat

Aktualizováno 25.02.2015

Rozmazlování v salonu Lancome - 7

Pro herečky našich oblíbených seriálů Ordinace v růžové zahradě 2, Ulice a Helena bylo připraveno rozmazlovací dopoledne. Všechny nejprve podstoupily diagnostiku pleti a poté kosmetické ošetření pleti (hloubkové čistění, hydratační nebo protivráskovou masku a relaxační část) s následným líčením. A jaké měly zážitky?

Sandra Nováková si relaxační dopoledne nesmírně chválila: „Jsem v jednom kole, a tak jsem si ty dvě hodiny, kdy mě někdo jiný rozmazloval, strašně užila. Je to ráj na zemi.“

Také Ivana Jirešová si při ošetření skvěle odpočinula: „Připadám si jako znovuzrozená,“ popsala své pocity.

Jana Stryková se svěřila, že lidi jí často říkají, že vypadá mnohem mladší, než ve skutečnosti je: „Po dnešním dni mám ale pocit, že jsem omládla tak na patnáct,“ smála se. Po ošetření pleti si Jana nechala udělat ještě manikúru.

Tereza Bebarová, která je v 6. měsíci těhotenství, přibrala od začátku těhotenství pouhých 6 kilo. Pohlaví miminka stále úspěšně tají, i když podle toho, jak jí to sluší, většina přítomných tipovala, že to bude kluk. „Nechte se překvapit,“ řekla Tereza s úsměvem. Zatím stále aktivně pracuje, protože jak sama říká, těhotenství není nemoc, a protože se pracovní nabídky jen hrnou, snaží se pracovat, dokud to jde. Dodržuje správnou životosprávu, pravidelně plave a snaží se jíst vyváženou stravu, která miminku prospívá. Terezu kvůli jejímu těhotenství opečovávala senior kosmetička, specializovaná právě na péči o těhotné ženy.

Sandra Pogodová si pochvalovala čištění do hloubky: „To, jak mi slečna vyčistila pleť, je neskutečné. Od zítřka zase začínám točit Helenu a budu na sobě mít 12 hodin v kuse make-up, což není nic příjemného. Takže tohle je pro mě skvělý relax a zážitek.“
 

Tisková zpráva

Novinky z NOVY