Nový online magazín pro muže RedNews spuštěn!

Aktualizováno 12.06.2016

Online magazín pro muže RedNews
Zdroj: TV Nova

Internetové portfolio skupiny Nova se rozšířilo o nový pánský magazín RedNews. Čtenáři na stránkách RedNews.cz najdou vše, co muže zajímá. Hlavním lákadlem jsou odvážné fotogalerie sexy dívek a žhavé informace o supersportovních a luxusních automobilech, adrenalinových sportech či nejnovějších technických vychytávkách. Chybět nebudou ani videa a galerie napříč všemi rubrikami. Čtenáři mohou už od spuštění webu soutěžit o atraktivní výhry.

Praha, 11. října 2011 – Mužský magazín RedNews, který byl spuštěn na adrese RedNews.cz, je nový portál internetového portfolia skupiny Nova. Tvoří ho jedenáct základních rubrik, které přinášejí zajímavé reportáže, videa, fotografie, názory a hlavně krásné ženy. Čtenáři na portálu najdou články na témata: holky a sex, adrenalin, kombat, hi-tech, auta, fun and games, showbizz, styl, videa, fotky a odvážné fotografie dívek v sekci kočka dne.

„RedNews je magazín pro muže všech věkových kategorií a zájmů, jsem přesvědčený o tom, že si tam každý najde to své. Moderní muž se už dávno nezajímá jen o holky, fotbal, auta a pivo. Proto čtenářům nabízíme opravdu široké spektrum témat,“ říká Pavel Krbec, ředitel sekce internetu a ostatních interaktivních služeb a doplňuje přednosti nového portálu: „Zaměřili jsme se také na design, který je luxusní a zároveň jednoduchý. Myslím, že RedNews je příkladem moderního portálu pro muže, a věřím, že si najde mnoho pravidelných čtenářů.“

V magazínu nebudou jen krásné ženy, ale také technické hračky pro muže nebo zajímavosti z oblasti auto-moto od novinek po kuriózní modely. RedNews přinese tipy, jak trávit volný čas od adrenalinových zážitků až po relaxaci. Čtenáři na portálu najdou také aktuality ze světa showbyznysu, bláznivá videa s příchutí černého humoru i ze sportu, která zkrátka musí každý příslušník silnějšího pohlaví vidět. Součástí moderního muže už je také móda, kosmetika, bytový design a snaha být elegantní v každé situaci. Jak na to se dozvědí čtenáři na rednews.cz.

RedNews nabídne svým čtenářům také spoustu soutěží. Například od 12. do 19. října bude probíhat soutěž o holicí strojky Panasonic a luxusní pokerové sady PokerStars.
 

Tiskové odd. TV Nova

Novinky z NOVY