Obchodním ředitelem CET 21 jmenován Jan Vlček

Aktualizováno 08.01.2016

Logo Nova

Na pozici obchodního ředitele CET 21, spol. s r.o. (CET 21), nastoupí s účinností od 1. října 2011 Jan Vlček. Matěj Ribanský zůstává přítomen v pozici regionálního obchodního ředitele pro Českou republiku a Slovensko.

V návaznosti na ukončení výběrového řízení na pozici obchodního ředitele TV Nova, které bylo vyhlášeno v květnu 2011, oznamuje CET 21, že novým obchodním ředitelem se stane Jan Vlček, který nejlépe splnil všechny požadavky výběrového řízení a připojí se k CET 21, dlouholetému lídru trhu v České republice, s účinností od 1. října 2011.

Jan Vlček se připojuje k týmu CET 21 ve velmi důležitém období. Jeho příchod přispěje k dalšímu upevnění stability obchodní politiky CET 21 v roce 2011. Z důvodu zajištění stability a kontinuity vztahů s našimi klienty bude v průběhu přechodné fáze Matěj Ribanský působit jako regionální obchodní ředitel pro Českou republiku a Slovensko. Jednání během přechodného období budou proto především vedena týmem, který byl zapojen do jednání v posledních šesti měsících, sestávajícího z Matěje Ribanského a Jana Ulrycha, kteří poskytnou Janu Vlčkovi plnou podporu.

„Velmi mě těší, že se mohu připojit k týmu nejsledovanější televizní stanice v České republice
a nezpochybnitelnému lídru trhu a svými zkušenostmi a schopnostmi přispět k jeho dalšímu úspěchu. Práce v televizním průmyslu je pro mě velkou výzvou, obzvlášť pro nejvýznamnější společnost na televizním trhu,“ říká ke svému jmenování Jan Vlček.

Generální ředitel CET 21 Jan Andruško dodává: „Jan je velký profesionál s rozsáhlými zkušenostmi v oboru, pro naši společnost proto bude významnou posilou. Jsem přesvědčen, že je nejlepším člověkem na pozici obchodního ředitele společnosti CET 21, a věřím, že přispěje
k dlouhodobému úspěchu naší společnosti."

Jan Vlček plně převezme obchodní oddělení CET 21 do konce přechodného období, které vyprší 1. dubna 2012.

Jan Vlček medailonek
Jan Vlček přichází do CET 21 z postu Managing Directora společnosti BigMedia, dříve působil deset let ve společnostech skupiny WPP, například v MindShare či v pražské a moskevské pobočce JWT. Mluví plynně anglicky a rusky, domluví se francouzsky a německy. Ve volném čase hraje tenis a golf, je ženatý a má dvě děti.
 


Novinky z NOVY