Hodiny zábavy jen pro vás: Sledujte ZAHRANIČNÍ SERIÁLOVÉ HITY!

Aktualizováno 31.08.2017

Tudorovci
Zdroj: Sony

Stránky Nova.cz a videoportál Voyo vám jako jediní v České republice přináší zahraniční seriály po odvysílání i v internetovém archivu! Od dnešního dne v něm tak naleznete Tudorovce a Patty Hewes - nebezpečnou advokátku.

Kdy se budou seriály do archivu přidávat? Seriál Tudorovci se objeví vždy v pondělí ráno. Patty Hewes - nebezpečná advokátka bude následovat v úterý dopoledne. Na závěr týdne, ve čtvrtek a v pátek ráno, přibude ještě krimi seriál Policejní odznak.

Každý díl zahraničního seriálu bude přístupný 4–7 dní.

V nejbližších dnech přibude i velmi populární seriál Ženatý se závazky.

Tudorovci

NEJNOVĚJŠÍ DÍL TUDOROVCŮ ZDE

Vždy, když muž opustí jednu ženu kvůli jiné, planou vášně a zuří hněv. Když je ale tím mužem samotný král, může jeho flirt ohrozit budoucnost celého království. Vítejte ve světě Tudorovců, kritikou oceňovaného seriálu, ve kterém znovu ožívá nejdivočejší a nejvášnivější panování v dějinách Anglie. Zatímco Jindřich VIII. (držitel Zlatého glóbu Jonathan Rhys Meyers) nadbíhá svůdné Anně Boleynové (Natalie Dormer), jeho vlivní protihráči včetně Sira Thomase Morea a papeže (Peter O'Toole) připravují spiknutí, během kterého chtějí svrhnout Jindřicha a s ním celé království.


Patty Hewes - nebezpečná advokátka

AKTUÁLNÍ DÍL PATTY HEWES - NEBEZPEČNÁ ADVOKÁTKA ZDE

Slavná newyorská advokátka Patty Hewesová nepatří jen do právnické špičky, ale současně je to tvrdá a nelítostná žena, která chce vyhrávat, ať to stojí cokoliv. A hlavně - nebojí se ničeho. Ani postavit se proti jednomu z nejbohatších mužů USA, zkorumpovanému manažerovi Arthuru Frobisherovi a jeho právníkovi. Po boku Patty pevně stojí její asistentka a ochránkyně, inteligentní a ambiciózní Ellen Parsonová.


Ženatý se závazky

NEJNOVĚJŠÍ 4 EPIZODY ZDE

Al, hlava rodiny a nejchudší prodavač bot na světě, líná manželka Peggy, krásná, ale hloupá dcera Kelly a jediný téměř normální člen rodiny syn Bud - a samozřejmě pes Buck (později Lucky), to jsou Bundovi. Neméně důležití jsou v seriálu i sousedé Marcy a Steve. Steva jako manžela po čase vystřídá nepracující hezoun Jefferson. Na rozdíl od jiných sitcomů (Krok za krokem, Přátelé) vyniká většina postav nepříliš hezkými vlastnostmi. V seriálu se v malých rolích objevily i různé známé celebrity - Milla Jovovich, Pamela Anderson, Tia Carrere.

 

Každé úterý večer, ihned po odvysílání, je dostupná i Kobra 11 s premiérovými díly z 15. série.

Tyto seriály ale nejsou poslední, které budou na portálu Voyo přibývat. Do budoucna se můžete těšit i na další zahraniční seriály.

Líbí se vám projekty televize Nova? Podpořte je v Křišťálové Lupě 2011!

Nova.cz, Radim Horák

Novinky z NOVY