ZMĚŇTE SVŮJ ŽIVOT: Staňte se součástí letních pořadů TV NOVA!

Aktualizováno 23.09.2013


Máte pocit, že váš život potřebuje změnu? Myslíte si, že by o vás svět měl vědět? Právě teď máte jedinečnou šanci! TV Nova hledá nové tváře. Přihlaste se do nové řady fenomenální reality-show Výměna manželek anebo vyzkoušejte nový pořad A je to doma!

VÝMĚNA MANŽELEK

Legendární reality-show Výměna manželek chystá novou řadu. I vy teď máte jedinečnou možnost zapojit se do tohoto úspěšného projektu! Chcete si na deset dní vyzkoušet, jak funguje jiná rodina? Chcete si dokázat, že právě bez vás vaše rodina nemůže fungovat? Máte pocit, že žijete ve stereotypu a potřebujete změnu?

Pak máte právě teď jedinečnou šanci zapojit se ojedinělého úspěšného projektu! Máte pocit, že to v jiné rodině zvládnete? Tak na co čekáte? Přihlaste se právě teď!

Přihlásit se můžete na mailu vymenamanzelek@nova.cz.

VÍCE INFORMACÍ ZDE!


A JE TO DOMA!


Není Výměna manželek právě vaše gusto? Nevadí! Máme pro vás novou zábavnou show TV Nova: A je to doma! Chcete vyhrát až 14 000 Kč? Pustíte nás k sobě domů? Necháte nás nahlédnout do svého soukromí? Jste skalními diváky TV Nova? Pak se rychle přihlaste!

Jen na vás záleží, kolik si v soutěži vyděláte! Čekají na vás čtyři kategorie otázek ze zpravodajství a publicistiky, zábavy, seriálu a filmu! Během tří kol, kdy odpovíte vždy na všechny čtyři kategorie správně, můžete vyhrát 14 000 Kč! Komu by se peníze nehodily? Znáte naše seriály a moderátory? Milujete film? Tak nad ničím nepřemýšlejte a přihlaste se právě teď!

TAK NEVÁHEJTE A PŘIHLASTE SE ZDE!


Novinky z NOVY