Díky MTV si můžeš v létě vyzkoušet Stand Up Paddling, novinku, která zachvátila celý svět

Aktualizováno 21.12.2015

MTV - Wake Jam ve Žlutých lázních. - 1

Už tento víkend si můžeš poprvé s MTV vyzkoušet žhavou novinku, která zachvátila celý svět

– Stand Up Paddling (SUP). Poprvé budou MTV paddleboardy připraveny tuto neděli 19. června 2011 na Wake Jamu ve Žlutých lázních.

Letos v létě si můžeš díky MTV vyzkoušet horkou sportovní novinku, Stand Up Paddling (SUP), nejrychleji se šířící sport na světě. První šanci budeš mít už příští víkend na Wake Jamu v pražských Žlutých lázních, v průběhu léta pak ještě na festivalu Hip Hop Jam a mistrovství ČR v extrémních skocích do vody High Jump. MTV bude navíc na všech těchto akcích s Hankou Zajíčkovou, Dominikem Turzou a jejich pořadem MTV Backstage.

V Praze jsou paddleboardy už nějakou dobu k vidění na Vltavě, ale poprvé se SUP objevil v Polynésii a na Havajských ostrovech. V současnosti paddleboardy dobývají doslova celý svět, a SUP se tak stal nejrychleji se šířícím sportem na světě. Představuje účinný doplněk pro vrcholové sportovce, kteří jej rádi využívají k přípravě mimo posilovnu. Zapojí zde nejen celé tělo, ale díky vyrovnávání stability také vnitřní svalstvo, které je základem celkové fyzické připravenosti a předcházení zraněním.


Přijď si vyzkoušet Stand Up Paddle a zasoutěžit o zajímavé ceny s MTV:

Wake Jam – 19. června 2011, Žluté lázně
Hip Hop Jam – 14.-16. července 2011, Staré Ždánice u Pardubic – Pískovna Oplatil
High Jump – 29.-30. července 2011, Lom Hříměždice


 


Novinky z NOVY