Za HARRYM POTTEREM do Londýna! Vyhrajte zájezd na světovou premiéru 8. dílu!

Aktualizováno 01.09.2015


Milujete Harryho Pottera a nemůžete se dočkat dalšího dílu? Pak máte právě nyní jedinečnou příležitost zhlédnout premiéru filmu, a to dokonce v Londýně! Projděte se po červeném koberci a sledujte své oblíbené herce z VIP zóny!

Warner Bros. Pictures a TV NOVA pořádají soutěž při příležitosti premiéry filmu HARRY POTTER A RELIKVIE SMRTI – ČÁST 2. o exkluzivní zájezd na světovou premiéru posledního dobrodružství z této ságy.

Zašlete fotografii vaší podoby postavy z filmu Harry Potter a vyhrajte zájezd na londýnskou premiéru!

Co musíte pro výhru udělat? Stačí, když budete kreativní a vyfotíte se jako dvojník vaší oblíbené postavy z filmu. Můžete použít líčidla, oblečení i libovolné rekvizity. Fotografii o maximální velikosti 10 MB pošlete e-mailem na adresu soutez@nova.cz, a to od 13. 6. 2011 do 19. 6. 2011 včetně. Do předmětu zprávy uveďte heslo „HARRY POTTER“ a do těla e-mailu pak vepište své jméno, příjmení, adresu bydliště, e-mail, věk a kontaktní telefonní číslo (soutěžící mladší 18 let rovněž jméno, příjmení a kontakt na zákonného zástupce). V případě výhry musí být 1 z účastníků zájezdu plnoletý. Odesláním soutěžního e-mailu potvrzuje soutěžící (odpovědný zástupce), že je na fotce on sám a potvrzuje tímto možnost publikace fotky ve vysílání či webu TV NOVA.

Na jednoho výherce čeká vstupenka pro dvě osoby na světovou premiéru filmu Harry Potter a Relikvie smrti – část 2., letenka a ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu se snídaní. Šťastný výherce navíc obdrží balíček Harry Potter.

Ale ani soutěžící, kteří se umístí na druhém a třetím místě neodejdou s prázdnou. Čeká na ně totiž pořádně nabitý balíček plný magie a tajů Harryho Pottera.

Výherce: Jan Havlovic, Kutná Hora

Herní řád zde.

Zdroj: Warner Bros

O čem film je?
„Harry Potter a Relikvie smrti – část 2.“ je posledním dobrodružstvím ságy o Harrym Potterovi. V tomto výpravném finále eskaluje bitva mezi dobrem a zlem do otevřené války čarodějného světa. Nikdy nebylo v sázce tolik jako teď. Nikdo už není v bezpečí. Je to ale Harry Potter, kdo možná bude muset podstoupit oběť největší, když se přiblíží rozhodující bitva s lordem Voldemortem.

 


Novinky z NOVY