Soukromé pasti poprvé již tuto středu

Aktualizováno 23.04.2015

Cyklus televizních filmů Soukromé pasti

Již zítra, 10. září 2008 ve 20 hodin, odstartuje na televizi Nova jedinečný cyklus televizních filmů pod názvem Soukromé pasti. V prvním filmu s titulem Něžný vetřelec se diváci mohou těšit na Táňu Vilhelmovou, Lukáše Vaculíka, Libuši Šafránkovou a další.


Série dvanácti filmů na různá témata, s jiným hereckým obsazením, zobrazující důležité věci v životě. To jsou Soukromé pasti, které televize Nova vysílá od 10. září 2008 každou středu ve 20 hodin.

První film odhalí příběh třicetileté manažerky Karolíny (Táňa Vilhelmová), která získá vysněnou pracovní příležitost. Zároveň ale zjistí, že je těhotná, a bude proto muset začít řešit zásadní životní otázku – vzdát se práce, o kterou dlouho stála, kvůli dítěti, o které zase tolik nestála? Otce nenarozeného dítěte hraje Lukáš Vaculík, matku Karolíny Libuše Šafránková.

 

Jednotlivé filmy:
Něžný vetřelec – 10. září 08

Fajn brigáda – 17. září 08
Studentka práv Žaneta si přivydělává jako luxusní společnice. S tímto druhem obživy chce skončit, jakmile dostuduje. Je možné, aby ji minulost v budoucnosti nedostihla?
Hrají: Sandra Nováková, Barbora Poláková, Jiří Langmajer, Igor Chmela, Zuzana Bydžovská, Bob Klepl, Jiří Wohanka, Lenka Skopalová a další.

Jiná láska – 24. září 08
Třiatřicetiletá Eva se poprvé v životě opravdu zamiluje – do své kolegyně. Objevená vášeň a láska úplně změní život Evě i její rodině... Ale už není cesty zpět.
Hrají: Zuzana Stivínová, Zuzana Norisová, Saša Rašilov, Taťjana Medvecká a další.

DNA jako důkaz – 1. října 08
Když se mladý právník Viktor snaží zachránit život svému otci, který onemocněl leukémií, vyjde najevo, že nejsou příbuzní. Ve snaze najít biologického otce zjistí Viktor i jeho blízcí, že některé pravdy jsou zbytečné – nikomu a ničemu nepomohou.
Hrají: Tereza Voříšková, Jan Budař, Zuzana Bydžovská, Jiří Ornest, Tomáš Hanák a další.

Láska v moll – 8. října 08
Stárnoucího charismatického spisovatele Jana milují dvě ženy, ale on je fatálně fascinován jinou dámou: Smrtí. Cítí, že mu ubývá sil a bojí se bezmoci a nemohoucnosti. Nechce lásku, chce zemřít. Která z těch tří ho získá?
Hrají: Jiří Bartoška, Emília Vašáryová, Vilma Cibulková, Petra Lustigová a další.

Malý terorista – 15. října 08
Úspěšná manažerka Helena konečně našla toho pravého. Zubař Vítek je úžasný, ale má desetiletého syna Romana, kterému se Helena vůbec nelíbí. Po vzoru akčních hrdinů a za pomoci chůvy odhodlaně brání svou rodinu proti vetřelci.
Hrají: Aňa Geislerová, Roman Zach, Adam Mišík, Zuzana Kajnarová, Jaroslav Plesl, Leoš Noha, Ladislav Hampl a další

Tatínkova holčička – 22. října 08
Patnáctiletá Veronika konečně žije ve fungující rodině. Její matka našla báječného partnera, který je i skvělým tátou... dokud se však Veronika nezačne proměňovat z holčičky v ženu.
Hrají: Berenika Kohoutová, Miroslav Etzler, Vanda Hybnerová, Robert Jašków, Filip Tomsa a další.

Ukradená spermie – 29. října 08
Třicetiletá Kristýna se snaží otěhotnět s přítelem Markem, ale nedaří se. Procedury umělého oplodnění zničí vztah, ale Kristýnina touha po dítěti je silnější než okolnosti.
Hrají: Klára Issová, Marek Daniel, Anna Polívková, Dana Syslová, Oldřich Navrátil, Jaromír Nosek a další.

Smím prosit o lásku – 5. listopadu 08
Dcera opustila hnízdo, manžel je v hospodě raději než doma a šéf si ji spletl s kolegyní odcházející do důchodu. Třiapadesátiletá Alena se ovšem nechce smířit s rolí neviditelné a nepotřebné. Hodiny společenského tance se stanou překvapivou lekcí pro šéfa, Alenino manželství i pro ni samotnou.
Hrají: Zdena Studénková, Vladimír Kratina, Tereza Branná, Josef Polášek a další.

Tři do páru – 12. listopadu 08
Poznali se v šestnácti, vzali se ve dvaceti, pak měli dítě. Tondovi i Hance jejich život vyhovoval, dokud Tonda nepotkal Emmu. Teď mají všichni problém. Hanka řeší, jak zachránit svůj svět, Tonda řeší dilema mezi láskou a zodpovědností a Emma řeší, jestli je Tonda opravdu ten pravý.
Hrají: Jan Budař, Táňa Pauhofová, Martha Issová, Ivana Chýlková, Robert Jašków, Ondřej Kavan a další.

Riskantní interview – 19. listopada 08
Celý život v sobě nosí křivdu. Teď může zúčtovat. Novinářka proti herečce. Mají společného víc, než tuší. Dokáží si odpustit?
Hrají: Eliška Balzerová, Veronika Žilková, Libuše Švormová, Sára Sotonová a další.

Exmanželkou snadno a rychle – 26. listopadu 08
V současné chvíli probíhá natáčení.

 

Soukromé pasti od 10. září 2008 každou středu ve 20 hodin na Nově.


Novinky z NOVY