EXKLUZIVNĚ: Jarní novinky na webech TV Nova!

Aktualizováno 27.01.2016


Zdá se, že rok 2011 bude pro internetové portály TV Nova zcela zásadní. Nejdůležitější novinkou je bezesporu spuštění videoportálu VOYO.cz, ale vedle toho se objeví hned několik neokoukaných webových magazínů a novinek obecně. Podívejme se na ně zblízka!

Nový videoportál VOYO.cz umožní fanouškům sledovat streamované vysílání TV Nova přímo na monitorech počítačů, dále se zde budou vysílat živé sportovní přenosy a diváci se na VOYO.cz dostanou do archivu všech původních pořadů TV Nova. Exkluzivní je možnost sledovat epizody oblíbených seriálů ještě dřív, než se dostanou na televizní obrazovky! Vedle Ordinace, Ulice, Mr.GS nebo např. Comebacku najdete na VOYO.cz také zahraniční seriály Kobra 11, Tisíc a jedna noc nebo Mentalista. V sekci VOYO+ si lze za drobný poplatek koupit hollywoodské trháky a kvalitní české filmy. V českém prostředí se tedy jedná o vskutku revoluční službu, která si v brzké době jistě najde mnoho pravidelných diváků.

Oficiální stránky televize Nova [www.nova.cz] nabízejí kompletní servis divákům všech oblíbených pořadů naší televize. Vedle webových stránek Comebacku, Ordinace v růžové zahradě 2Ulice se na začátku nového roku spustila webová prezentace druhé řady mezinárodní talentové show Česko Slovenská Superstar, kde fanoušci najdou videa, články, on-line rozhovory s porotci a vyřazenými nebo pohledy do zákulisí. V brzké době se diváci dočkají také zbrusu nových stránek seriálu Tisíc a jedna noc.

Nedílnou součástí českého internetu se během své existence stal také zpravodajský portál tn.cz, který úzce spolupracuje s redakcí oblíbených Televizních novin. Návštěvníci zde naleznou výjimečnou nabídku videí a exkluzivních reportáží.

TV Nova také představila zbrusu nový magazín nejen pro náctileté dívky Krásná.cz. Portál jedinečným způsobem spojuje redakční obsah s příspěvky náctiletých blogerek.

Úspěšný magazín pro ženy každého věku Doma.cz se během pár měsíců své existence stal inteligentním průvodcem módou, stylem, showbyznysem i intimním životem.

Ředitel sekce internetu a interaktivních služeb Pavel Krbec zmínil během tiskové konference také výhledy do budoucna. „Naším cílem je především zpřístupnit unikátní obsah, který bude dostupný kdekoliv a kdykoliv. Rádi bychom se v tuto chvíli zaměřili nejen na klasické webové prohlížeče v počítačích, ale i na nové generace mobilních přístrojů a „chytré“ televize, v nichž vidíme velkou budoucnost.“

Vypadá to, že rok 2011 bude plný překvapení také na poli internetu, nechejme se překvapit a především zůstaňme on-line.
 


Novinky z NOVY