Nový web pro holky KRÁSNÁ.CZ právě startuje!

Aktualizováno 26.09.2013


Televize Nova spouští nový lifestylový web pro mladé dívky. Magazín Krásná.cz nabízí nejen články a videa, ale také rady a názory samotných čtenářek.

Móda, kosmetika, hubnutí, kluci, kamarádky, celebrity... O všem, co mladé holky zajímá, píše nový webový magazín Krásná.cz. Není to web jen o tom, jak být krásná, ale i jak se krásná cítit. Pomáhá dívkám orientovat se ve světě módy, ale radí jim i s jejich vztahy a problémy. Krásná je prostě jejich nové sebevědomí.

Krásná.cz nechce být jako ostatní! Nechce poučovat, radit a psát jen o věcech, o kterých se píše jinde. Tady není nic tabu. Krásná.cz chce být webem, na který se budou čtenářky rády vracet a číst ho každý den. Co je na něm tak lákavého, v čem je jiný než ostatní weby pro holky?

Netvoří ho jen redakce, ale i obyčejné holky, stejné, jako jeho čtenářky! Jsou to holky, které řeší stejné problémy, zajímají je stejné věci a mluví stejným jazykem. V rubrice Blogy najdou čtenářky pelmel jejich článků o tom, co je doopravdy zajímá.

Těchto dívek se navíc v naší módní poradně mohou čtenářky zeptat na všechno kolem módy. V módních článcích si přečtou, co je podle návrhářů zrovna in, ale naše blogerky přesně vědí, jak to dopadne, když si nějaký ten módní hadřík vezmou do školy a co na to budou říkat ostatní. Pro čtenářky je ale samozřejmě připravena i psychologická poradna a brzy se rozjedou i další.

Atraktivní možností pro čtenářky bude určitě i to, že se i ony samy mohou stát autorkami webu. Tým blogerek je totiž otevřený a zájemkyně, které píší zajímavě a mají svůj blog na www.blog.cz, se mohou stát součástí týmu Krásná.cz.

Nový magazín dále rozšiřuje rodinu internetových projektů televize a doplňuje už existující weby www.nova.cz, www.tn.cz, www.doma.cz či nově spuštěný videoportál www.voyo.cz.


Novinky z NOVY