Hejbejte se a zpívejte s Hankou a Novou 2010 se připravuje na finále!

Aktualizováno 02.10.2015


Již potřetí můžou děti z dětských domovů ukázat svůj talent i díky naší televizi. Přijďte se na ně podívat tuto sobotu do kongresového centra!

Byli jsme se podívat i na předfinále tohoto jedinečného projektu, a stálo to zato! Celou akci moderoval Honza Musil a potkat jste zde mohli hvězdy, jako Kristina Kloubková, Miluše Bittnerová, Martin Holec, Kristýna Janáčková a mnoho dalších!

 Samozřejmě nemohla chybět ani autogramiáda tváří Novy a zároveň patronů tohoto projektu Markéty Fialové a Karla Voříška! Ani jim nechybí ta správná dávka soutěživosti!

 Markéta doufá, že „její děti“ z Ústí nad Labem zvítězí již potřetí. Karel Voříšek se ale nedá a obhajuje svůj tým ze Staňkova: „Letos vyhrajeme my! Markéto, promiň!“

 
„Přijďte dětem fandit, je to neskutečný zážitek. Stojí to zato! Dá vám to energii a oni ji dostanou taky,“ vzkazuje všem Tomáš Valík z Ulice. Nezapomeňte proto přijít! Uvidíme se tuto sobotu, 13. listopadu, v Kongresovém centru od 09:00 do 20:00. Můžete se těšit nejen na vystoupení dětí, ale i Gipsy.cz, Honzu Bendiga či Zbyňka Drdy.
 

Tiskové oddělení

Novinky z NOVY