Level 26: Netvor z temnot – digitální kniha, se kterou se budete chtít bát

Aktualizováno 30.09.2013


Na pulty českých knihkupectví dorazil první digiromán! Ukrývá se v něm příběh zběsilého vraha. Soutěžte s námi o tuto jedinečnou novinku!

Knihu Level 26: Netvor z temnot nelze přehlédnout. Zabalena do kartonového obalu v sobě ukrývá zběsilý příběh v neobyčejné formě. Spojuje totiž dva odlišné světy - formát knihy a internetu. Na stránkách románu naleznete hesla (tzv. cyber-bridges), která můžete rozkódovat na webu této knihy.


Level 26: Netvor z temnot díky tomu nabízí nový rozměr napětí. To, co si přečtete, si můžete vzápětí i prohlédnout. Jednoduše něco, co vás nenechá vydechnout, dokud nedočtete do konce.

  

 Tvůrcem této multimediální novinky je Anthony E. Zuiker. U nás především známý jako autor oblíbených Kriminálek Las Vegas, Miami a New York. Thriller Level 26 je „kriminálka“ přenesená do světa knihy a internetu.

 
POZOR! SOUTĚŽTE O DIGIROMÁN!

 V úvodu jsme zmínili, že kniha je v knihkupectvích uložena ve zvláštním kartonovém obalu, připomínajícím overal. Zkuste uhádnout, proč. Nápovědu naleznete na stránkách vydavatele.

 Možnosti:

a) Kniha má obálku nevhodnou pro děti – proto je tato obálka skryta.
b) Obal imituje oblek vraha – bílý overal.
c) Obal nemá žádný význam – je to jen zajímavost.

 
Své odpovědi zasílejte na soutez@nova.cz. Nezapomeňte uvést také jméno, příjmení a přesnou adresu!


Herní řád zde.

Tiskové oddělení

Novinky z NOVY