Patricie Solaříková v úterý složila zkoušku dospělosti s vyznamenáním!

Aktualizováno 04.05.2016

Patricie Solaříková alias Tereza Jordánová

Jedna z hlavních hrdinek seriálu Ulice Tereza Jordánová bojuje v nemocnici o život a herečka, která jí propůjčuje svou tvář, v úterý úspěšně zabojovala při skládání zkoušky z dospělosti.


Patricie se stala čerstvou absolventkou střední technické školy, kde se zaměřila na obor management a obchod. Maturitu skládala z českého, německého, anglického jazyka a ekonomiky.

„Měla jsem neuvěřitelnou trému. Na dnešek jsem vůbec nemohla dospat a nedokázala jsem si představit, jaké pocity budu mít odpoledne, jestli budu šťastná, nebo zklamaná. Jsou to dvě hodiny zpátky, kdy to ze mě všechno spadlo, a cítím se úplně nádherně!" svěřuje se Patricie. Jak tvrdí, na čísla v pytlíčku měla štěstí: v češtině zaperlila na téma meziválečná próza na výbornou, v angličtině cestovala a v německém jazyce vyprávěla na téma kultura. To, že je jazykově nadaná a že se vyzná v literatuře, potvrdily hned tři jedničky. „Ekonomika a dnešní maturitní téma živnosti mi ale daly zabrat! I když jsem nebyla výborná ve svých znalostech, jsem naprosto spokojená se svou chvalitebností," říká s úsměvem Patricie.

Mezi první gratulanty patřila maminka mladé herečky a její starší sestra. A na co se těší Patricie právě v těchto momentech? „Těším se na večer se spolužáky, kdy si v klidu popovídáme o tomto náročném týdnu a oslavíme náš úspěch. Pak se těším na pátek, kdy slavnostně převezmu vysvědčení. A mimo jiné se pochopitelně těším na večer, kdy si před oslavou nenechám ujít další díly mého milovaného seriálu Ulice! Podívám se, jak se vyvíjí zdravotní stav Terezky, kterou hraji a která leží momentálně po těžké autohavárii v nemocnici."


Novinky z NOVY