Dobývejte: Jak zní přezdívka Tomáše Pacovského z Comebacku?

Aktualizováno 11.04.2014

Dobyvatel - mapa Evropy
Zdroj: TV Nova

Vědomostní hra Dobyvatel prošla od svého vzniku řadou inovací tak, aby uspokojila nároky jak zkušených hráčů, tak i těch, kteří se s ní teprve seznamují. Myslíte si, že máte zajímavou otázku, která by vašim protihráčům zamotala hlavu? Pokud ano, neváhejte a pošlete nám ji.

Otestujte své znalosti, bavte se a vyhrávejte zajímavé ceny. A pokud se vám to zdá málo, staňte se spolutvůrcem naší hry. Máte zajímavou otázku, kterou byste rádi přidali k více než patnácti tisícům stávajících? Pak nám ji pošlete, a jakmile projde kontrolou administrátora, můžete na ni narazit při dobývání třeba právě vy.

Dobýváme i Evropu
Pokud vás náhodou omrzela mapa Čech, nevadí. Nyní můžete hrát i o území na evropském kontinentu. A abyste poznali, jak silný soupeř proti vám stojí, snadno se zorientujete podle jeho odznaků, které ukazují, jak zkušený a také tvrdý protihráč vás v aktuální hře čeká. To je také jedna z našich inovací. Další taktické pomůcky, jako je letecký útok, výběr témat nebo stavba pevností, přispívají k pestrosti boje.

Stále také běží Herní aukce, v nichž za získané zlaťáky (herní měna) můžete vydražit zajímavé ceny. Už jsme tímto způsobem rozdali desítky deskových her, ale i dárkové předměty s logy vašich oblíbených pořadů, jako je Comeback, Ulice nebo Ordinace v růžové zahradě. Aktuální aukce najdete tady.

První turnaj proběhne už v pátek 6. srpna 
Chcete-li si zvýšit své konto zlaťáků, pak si nenechte ujít první turnaj v Dobyvateli, který startuje v pátek 6. srpna od 20:00. Prázdninový turnaj budeme hrát ve dvou kolech a mohou se do něj bez rozdílu zapojit naprostí nováčci i zkušení hráči. Projdete-li kvalifikačním kolem, dostanete se přímo do finále. Detaily o velkém turnaji si přečtěte tady. Přejeme mnoho štěstí a i nadále spolu s námi dobývejte Čechy a Evropu!


Novinky z NOVY