Jsme jednička na trhu!

Aktualizováno 02.10.2015


V celkovém čase, který uživatelé stráví sledováním videí na nova.cz, tn.cz a doma.cz, jsme jednička na českém trhu. 2 540 424 hodin za měsíc!

Nova.cz
Nova.cz, to je největší videoportál na českém trhu, poskytující zdarma pořady TV Nova ve vysoké kvalitě. Je samozřejmostí, že nové pořady, které na podzim uvidíte na televizních obrazovkách, budou mít své internetové stránky, na kterých najdete epizody on-line a vůbec vše o seriálu. Jaké to budou?
Talentmania
Dokonalý svět
Okresní přebor
Příběhy bez scénáře

Na podzim se našim návštěvníkům naskytne jedinečná příležitost. Jako první na českém webu přineseme exkluzivní možnost sledovat také akviziční seriály!

TN.cz
V novém kabátu poskytujeme uživatelům rychlejší a přehlednější přístup k aktuálním informacím a událostem. Najdete u nás přímé přenosy Ligy Mistrů, KHL nebo Gambrinus Ligy. Pozici leadera v segmentu video zpravodajství potvrdí Nova Sport tím, že zahájí novou sezónu ve velkém stylu a od září umožní všem svým uživatelům sledovat přímé přenosy také přímo na internetu.

Doma.cz
Ženský lifestylový magazín je nejen rádcem a inspirací v každodenním životě žen, ale i bezstarostným místem, kde se ženy potkávají s oblíbenými tvářemi TV Nova a se svými přítelkyněmi.

Můžete se těšit na:
- pokračování velké on-line reality show o hubnutí
- proměny bytů
- poradny odborníků včetně jediné sex koučky v ČR a on-line trenérky fitness
- on-line video školu tance
- celou řadu velkých soutěží

Tiskové oddělení Nova

Novinky z NOVY